سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: به برخی مسائل مشکوک شدم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: بعد از بازی امروز مقابل شهرداری تبریز به برخی مسائل مشکوک شدم.

هماد سامری امشب پس از شکست خانگی تیمش در برابر شهرداری تبریز در چارچوب هفته دوازدهم لیگ بر‌تر بسکتبال اظهار کرد: در پایان بازی واقعا خوب نبودیم و بد‌ترین آمار را به لحاظ پرتاب، اقدام و ضربات آزاد برجای گذاشتیم.

وی افزود: در مقابل، تیم شهرداری بالای ۵۰ درصد از پرتاب‌های خود استفاده کرد و بهتر از ما از موقیت‌های خود بهره برد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان بیان کرد: قطعا مقصر باخت من هستم و از این بابت از تمامی هواداران و مسئولان تیم عذرخواهی می‌کنم.

 

سامری عنوان کرد: دنبال دلیل خاصی نباید گشت، این بازی را باید با تمرکز بالایی به انجام می‌رساندیم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی گفت: من همیشه با احترام از کمیته داوران درخواست داشتم که بازی‌ها را بررسی کنند، اما این بار از آن‌ها خواهش می‌کنم این بازی را بازبینی کنند و مشاهده کنند چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان بیان کرد: هر گونه صحبت من در حال حاضر توجیهی بر باخت قلمداد می‌شود، اما واقعا خواهش می‌کنم که بازی ما را بازبینی کنند.

سامری گفت: پس از بازی مقابل مهرام، سرمربی شهرداری تبریز عنوان کرد که خیلی مسائل را بازگو خواهد کرد، حالا با این بازی و مشخص می‌شود که چه وضعیتی در بسکتبال حاکم است.

وی اظهار کرد: به عنوان یک هوادار بسکتبال امروز بعد از دیدن این بازی به خیلی مسائل مشکوک شدم، پس از تهدیدی که از سوی سرمربی تیم مقابل صورت گرفت، امروز شاهد تغییر در نوع قضاوت بودیم.

نوشتن دیدگاه