تولدی دوباره برای حوزه هنری آبادان رقم می‌خورد

رئیس حوزه هنری خوزستان از تولد دوباره حوزه هنری آبادان در طول دوران خدمت خود به عنوان مدیر حوزه هنری استان خوزستان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب‌الدین طباطبایی در حاشیه برپایی مراسم دومین شب خاطره و آئین رونمایی از کتاب "تیمار غریبان" (خاطرات سکینه محمدی پرستار آبادانی در دوران دفاع مقدس) به قلم پروین کاشانی‌زاده اظهار کرد: همایش شب خاطره در پایتخت مقاومت کشور، شهر مقاوم و همیشه در صحنه آبادان، به مناسبت یک سال محاصره این شهر برگزار شد.

وی افزود: با همت و تلاش حوزه هنری استان خوزستان به خصوص حوزه آبادان این همایش در سالن سینما آزادی برگزار شد که جا دارد از کسانی که ما را در برگزاری این همایش یاری کردند تقدیر و تشکر شود.

رئیس حوزه هنری خوزستان ادامه داد: ما مدیون دفاع مقدس هستیم و وظیفه داریم تا ابعاد مختلف فرهنگی، هنری، تربیتی، اخلاقی، اجتماعی، اعتقادی و سیاسی در حوزه هنر را به مردم تقدیم و ترویج کنیم.

طباطبایی با بیان اینکه اقدامات اندکی در حوزه هنر انجام شده گفت: کارهای بسیار زیادی باید انجام شود زیرا بار بسیار سنگینی بر دوش‌مان است و امیدواریم بتوانیم با همدلی، همراهی و مساعدت همه مدیران در استان و با دعای خیر خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و سرداران در این مسیر موفق باشیم تا شرمنده امام و شهدا نشویم و لبخند را بر لبان مقام معظم رهبری مشاهده کنیم.

 

وی افزود: همچنین امیدوارم بتوانیم ارتباط بسیار تنگاتنگی بین نسل های جامعه به خصوص جوانانمان با دوران دفاع مقدس ایجاد کرده و درس های خوبی را از آن روزگار برای آنان بیان کنیم.

رئیس حوزه هنری خوزستان سال آینده را برای حوزه هنری آبادان سالی پر رونق دانست و اظهار کرد: نوید این را می دهم سال آینده حوزه هنری آبادان یک سال پر رونق را خواهد گذراند و در حوزه عمرانی ، فرهنگی اعتبارات و طرح های بسیار خوبی پیش بینی شده است و اقدامات خوبی در حال انجام است.

وی از تولدی دوباره برای حوزه هنری آبادان خبر داد و عنوان کرد: در دوران خدمت گذاریم به عنوان مدیر حوزه هنری استان شاهد تولدی دوباره در حوزه هنری آبادان خواهیم بود زیرا به پرسنل حوزه هنری آبادان بسیار اعتقاد و ایمان دارم.

طباطبایی افزود: این همه شکوه و عظمت را که در این همایش مشاهده کردیم مرهون تلاش های حوزه هنری آبادان است که باید به دست اندر کاران این حوزه خدا قوت گفت.

رئیس حوزه هنری خوزستان از برگزاری دو همایش این گونه در سال‌های آینده در آبادان خبر داد و تصریح کرد: برای اجرای برنامه های سال های آینده برنامه‌ریزی‌های بهتری خواهد شد و سعی خواهد شد تا سالانه حداقل دو برنامه این گونه و همتراز در آبادان برگزار کنیم.

نوشتن دیدگاه