نعمت زاده: برند کردن ورزش هدف برگزاری جشنواره جزیره ورزش است

معاون اجتماعی ، فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند: برگزاری جشنواره ورزش به دنبال این است که ورزش را به عنوان یک برند ملی و منطقه یا معرفی کند.

سید مرتضی نعمت زاده در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد اروند جشنواره جزیره ورزش را تجربه 10 روز هیجان انگیز خواند و اظهار کرد: یکی از مهمترین از اهداف برگزاری جشنواره جزیره ورزش این است، که ورزش را به عنوان برند در منطقه ای و ملی مطرح کند و آن را به عاملی برای جذب گردشگر تبدیل کند.

وی با بیان اینکه یکی از رویکردهای جزیره ورزش ترویج گردشگری ورزشی است، افزود: برخی رشته های ورزشی همچون سوارکاری قابلیت تبدیل شدن به برند را دارند و کارهای خوبی نیز در این زمینه انجام شده است.

معاون اجتماعی ، فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از افتتاح باشگاه سوارکاری در هفته گذشته به عنوان اقدامی در این راستا اشاره کرد و افزود: این اقدام می توند ظرفیت سوارکاری منطقه آزاد اروند را افزایش دهد. وی از راه اندازی زمین گلف در منطقه آزاد اروند خبر داد و از آن به عنوان تلاشی دیگر برای توسعه گردشگری ورزشی یاد کرد.

نعمت زاده از تصمیم برای در اختیار قرار دادن سالن های ورزشی برای تیم های سایر کشورها به عنوان دیگر برنامه سازمان منطقه ازاد اروند برای تقویت گردشگری ورزشی در منطقه آزاد اروند خبر داد و اظهار کرد: با معرفی ظرفیت های ورزشی منطقه آزاد اروند می توان به جذب تیم های ورزشی که با هدف تمرین در سالن ورزشی منطقه آزاد اروند حاضر می شوند کمک کرد.

معاون اجتماعی ، فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در در پایان بر لزوم همکاری و همدلی برای توسعه همه همه جانبه امور از جمله ورزش تاکید کرد و گفت: ورزش و توسعه ورزشی جز با تعامل و همدلی مردم، اندیشمندان و نخبگان و رسانه ها میسر نمی شود.

نوشتن دیدگاه