تجلیل ستاد اقامه نماز از مدیر کل صدا و سیمای آبادان

ستاد اقامه نماز خوزستان با اهدای لوح سپاس از مدیر کل صدا و سیمای مرکز آبادان برای ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی قدردانی کرد.

دبیر ستاد اقامه نماز استان خوزستان امروز با حضور در نشست ستاد اقامه نماز در صدا و سیمای مرکز آبادان با تشریح سوابق این مرکز گفت: در باب اهمیت نماز و نماز خوانی همین بس که در زیارت وارث شهادت می دهیم که امام حسین (ع) برای برپایی این فریضیه الهی به شهادت رسید.

بلادیان افزود: ما با حسین (ع) انقلاب کردیم، استقلال یافتیم و رشد کردیم و حالا ایران تنها کشوری است که با وجود این همه تبلیغات سوء در وضعیت کنونی در برابر استکبار جهانی ایستاده است.

او با اشاره به نقش بی نظیر رسانه ملی در گسترش فرهنگ نماز گفت: چند سالی است که با تلاش و کوشش رسانه ملی نماز ظهر عاشورا با انعکاس مطلوبی جهانی می شود و در این میان صدا و سیمای مرکز آبادان هم نقش مهم و اثرگذاری ایفا می کند.

مدیر کل صدا و سیما مرکز آبادان هم با اعلام برنامه های نماز و اهمیت آن گفت: ویژه برنامه در آستانه اذان ظهر در 104 قسمت و در قالب بسته های کوتاه از مرکز آبادان تهیه و به همه مراکز ارسال شده است.

داریوش دبیقی ضبط نمازهای جماعت منطقه و پخش آن پس از اذان، تهیه بسته های کوتاه در باب احکام شرعی به زبان عربی، همچنین بسته های کوتاه ترویج فرهنگ نماز و تهیه نمایشهای کوتاه تلویزیونی را از دیگر گامهای صدا و سیمای مرکز آبادان در مسیر ترویج فرهنگ نماز برشمرد.

نوشتن دیدگاه