خدمات‌رسانی ۲۴ ساعته اورژانس ۱۱۵ به زوار اربعین در شلمچه

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از خدمات‌رسانی ۲۴ ساعته اورژانس ۱۱۵ به زوار اربعین در مرز شلمچه خبر داد.

علیرضا آموزنده پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی با دانشگاه‌های علوم پزشکی خدمات‌رسان به زوار اربعین حسینی در محل هتل کاروانسرای آبادان با بیان اینکه یک هفته ای است که در مرز شلمچه مستقر شده ایم، گفت: امسال نیز در حوزه بهداشت، درمان و اورژانس به زوار اربعین حسینی در مرز شلمچه خدمات ارائه می کنیم.

وی با اشاره به اینکه برای انجام هماهنگی‌های لازم، میزبان نمایندگان فوریت‌های پزشکی هفت دانشگاه خدمات‌رسان به زوار اربعین هستیم، کارنامه بسیار خوب همکارانش در اربعین سال گذشته را یادآور شد و افزود: به دنبال آنیم که امسال بهتر از سال پیش عمل کنیم.

آموزنده دیدار هفته گذشته معاونان وزاری بهداشت ایران و عراق را یادآور شد و اظهار کرد: در این دیدار برای ارائه خدمات مطلوبتر به زائران در ایام اربعین تفاهم‌نامه‌ای امضا شد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان کار برای زائران اربعین را توفیق الهی خواند و تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده خدمات این دانشکده تا پایان اربعین ادامه دارد، ضمن اینکه خدمات اورژانس ۱۱۵ در این ایام به صورت ۲۴ساعته خواهد بود.

آموزنده گفت: نیروهای اورژانس در طول مسیر تردد زائران تا مرز شلمچه با فاصله‌های استاندارد مستقرند و خدمات رایگان ارائه می‌کنند.

وی همچنین با اشاره به ارائه خدمات مامایی به بانوان باردار در ایام اربعین افزود: بیمارستان صحرایی نیز برای بستری موقت دایر می‌شود و بیمارانی که نیاز به درمان بیشتر دارند به بیمارستان‌های معین دانشکده علوم پزشکی آبادان در خرمشهر و آبادان اعزام می‌شوند.

نوشتن دیدگاه