اعضای کمیسیون انرژی مجلس به آبادان و خرمشهر سفر می کنند

دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون انرژی در اولین گام خود فردا از تاسیسات پالایشگاهی آبادان و تاسیسات دریایی خرمشهر بازدید می‌کنند.

قاسم ساعدی اظهار کرد: کمیسیون انرژی تصمیم گرفته است تا از حوزه‌ها و تاسیسات انرژی زیر مجموعه وزارت نیرو، وزارت نفت و انرژی اتمی (خصوصی و دولتی) به صورت میدانی بازدید کنند و در جریان فعالیت‌ها، مشکلات و روند کاری آن‌ها قرار بگیرد.

وی افزود: اعضای کمیسیون انرژی به دنبال آن هستند تا به صورت مستقیم از فعالیت بخش‌های مختلف وزارتخانه‌ها در زمینه انرژی مطلع شوند و با برگزاری جلساتی با عوامل اجرایی هر بخش، به بررسی مشکلات و چالش‌های آن‌ها بپردازند.

دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعضای کمیسیون انرژی در اولین گام خود فردا از تاسیسات پالایشگاهی آبادان و تاسیسات دریایی خرمشهر بازدید می‌کنند.

وی با بیان این‌که در این بازدید سعی می‌شود تا همه اعضای کمیته‌های داخلی کمیسیون انرژی حضور داشته باشند، خاطرنشان کرد: پس از بازدیدی که از تاسیسات پالایشگاهی آبادان و تاسیسات دریایی خرمشهر انجام می‌گیرد، کمیته‌های تخصصی کمیسیون انرژی به بررسی مسایل می‌پردازند و نظرات اصلاحی در راستای انتظارات نظام و مردم به آن بخش‌ها ارائه می‌شود.

بازدید از پالایشگاه آبادان و شرکت نفت و گاز اروندان خرمشهر و برگزاری نشست های تخصصی از جمله برنامه های سفر این کمیسیون به آبادان و خرمشهر است.

کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ۲۸ بهمن ماه سال گذشته و کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در ۱۷ فروردین ماه امسال به آبادان و خرمشهر سفر کرده بودند.

نوشتن دیدگاه