حاشیه های دیدار تیم های فوتبال نفت آبادان و پدیده مشهد

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با دو گل بازیکنان برزیلی خود در برابر پدیده به برتری دست یافت تا یک برد برزیلی به دست بیاورد.

از سری رقابت های هفته سوم لیگ برتر باشگاه های کشور، امشب تیم های صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد در آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با برتری دو بر صفر تیم آبادانی به پایان رسید.

گل های این بازی را دو بازیکن برزیلی صنعت نفت آبادان به نام های، آگوستو سزار (19) لوسیانو پریرا (87) به ثمر رساندند.

این بازی را پیام حیدری با کمک محمدرضا منصوری و محمد راهی سوت زد و در آن به محمد شادکام و مگنو باتیستا (صنعت نفت) و محمدرضا خانزاده و اکبر ایمانی (پدیده) کارت زرد نشان داد.

تیم صنعت نفت آبادان در این دیدار با ترکیب: ناصر سالاری، حسین بغلانی، علی عبداله ‌زاده، مرتضی اسدی، حسین ساکی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار (49 - محمد زبیر نیک نفس)، کرار جاسم (90 - مسلم مجدمی)، محمد شادکام، امید جهانبخش (59 - فرید بهزادی کریمی) و لوسیانو پریرا بازی کرد.

پدیده مشهد نیز با ترکیب: شهاب گردان، محمدرضا خانزاده، محمدحسین مرادمند، سید عبدالهادی حسینی، اکبر ایمانی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی (79 - مرتضی منصوری)، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری (40 - میلاد کمندانی)، محمد قاضی و معین عباسیان (64 - حسین مهربان) در برابر حریف صف آرایی کرد.

 

زردپوشان صنعت نفت با حمایت تماشاگران آبادانی، برای جبران شکست هفته گذشته برابر سایپا قدم به زمین چمن ورزشگاه تختی آبادان گذاشتند. بازگشت مرتضی اسدی و امید جهانبخش به ترکیب اصلی صنعت‌نفت، تغییرات فراز کمالوند در ترکیب تیمش بود.

بازیکنان پدیده مشهد به استثنای ده دقیقه ابتدایی که در نیمه زمین صنعت‌نفت خودی نشان دادند، در اکثر دقایق این نیمه تحت تأثیر بازی هماهنگ یاران میزبان خصوصا در میانه میدان بودند.

کرار جاسم هافبک عراقی زردپوشان در میانه میدان به بازی تیمش نظم می‌داد و مهاجمان را با پاس‌های دقیق تغذیه می‌کرد که یک بار توپ ارسالی وی تبدیل به گل شد و دوبار مهاجمان نفت قدر پاس‌های این بازیکن را ندانستند.

صنعت‌نفت که فصل گذشته در استادیوم تختی آبادان با سه گل مغلوب پدیده مشهد شده بود، آن باخت را با گل‌های برزیلی تلافی کرد و با شش امتیاز تا رده چهارم جدول بالا رفت.

پنج هزار طرفدار صنعت نفت با وجود گرمای هوای آبادان در استادیوم تختی حاضر شدند و یکصدا به تشویق تیم‌شان پرداختند.

45 دقیقه پیش از شروع بازی، نورافکن‌های ورزشگاه روشن شد.

 

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت از سوی هواداران آبادانی تشویق شد.

بازیکنان دو تیم در هنگام ورود به زمین بنری را که روی آن روز خبرنگار تبریک گفته شده بود همراه خود آوردند.

با بازگشت مرتضی اسدی به ترکیب اصلی تیم صنعت نفت، بازوبند کاپیتانی بر بازوی او بسته شد.

مربیان و بازیکنان دو تیم پیش از شروع مسابقه با یکدیگر خوش و بش کردند.

داور مسابقه به دلیل گرمای هوای آبادان وقفه خنک کردن بازیکنان را در دقیقه 30 مسابقه اجرا کرد.

فراز کمالوند در نیمه نخست به برخی از تصمیمات اشتباه داور میدان اعتراض داشت.

 

در اواخر نیمه اول بین محمدرضا ناصحی بازیکن پدیده و بازیکنان صنعت‌نفت درگیری لفظی ایجاد شد.

تعداد تماشاگران حاضر در استادیوم تختی آبادان از سوی بلندگوی ورزشگاه پنج هزار نفر اعلام شد.

محمدرضا خانزاده مدافع پدیده مشهد در اوایل نیمه دوم پس از انجام خطا روی کرار جاسم و دریافت کارت زرد با بازیکنان نفت آبادان و داور مسابقه به مشاجره لفظی پرداخت.

هواداران صنعت‌نفت در جریان مسابقه بارها بازیکنان این تیم خصوصا کرار جاسم را تشویق کردند.

داور مسابقه در نیمه دوم از دادن دومین کارت زرد به اکبر ایمانی در پی خطای مشهود روی محمد شادکام خودداری کرد و با اعتراض تماشاگران روبرو شد.

هواداران صنعت‌نفت پس از گل دوم این تیم با شعار «فراز آبادانی» به تشویق فراز کمالوند پرداختند.

نوشتن دیدگاه