تيراندازی در نزديکی زندان آبادان

تيراندازي در منطقه لين 10 احمدآباد آبادان موجب ايجاد رعب و وحشت و شکل گيري شايعاتي در اين خصوص شد.

در پي تيراندازي در ساعت 12 شب گذشته در منطقه لين 10 احمدآباد آبادان که نزديک به زندان قدیم اين شهرستان است يک منبع امنيتي آگاه گفت: موضوع تيراندازي پيش آمده هيچگونه ارتباطي با زندان نداشته و اين موضوع احتمالا يک تصفيه حساب شخصي بوده که جهت زهر چشم گرفتن از يک نفر از همسايگان و آپارتمان هاي اطراف زندان رخ داده است و هيچ موضوع امنيتي در کار نبوده است.

وي افزود: تقريبا ساعت 12 شب گذشته بود که دو فرد موتورسوار که صورتشان را پوشانده بودند با در دست داشتن سلاح کلاشينکف به سمت يکي از آپارتمان هاي اطراف زندان تيراندازي کردند که موجب رعب وحشت در منطقه و همچنين باعث خسارات به يک خودروي پرادو که در پارکينگ پارک شده بود شدند.

آپارتماني که به سمت آن تيراندازي صورت گرفته پنج واحديست که در سه واحد از آن بستگان يکي ازمسولان سياسي شهر ساکن هستند و همچنين يکي از ساکنان اين ساختمان نيز به دليل مشکلات خانوادگي چندين بار مورد تهديد از جانب خانواده همسرش قرار گرفته که تحقيقات در اين خصوص توسط ماموران پليس امنيت آغاز شده است.

برخي از کانال هاي خبري به اشتباه گفته بودند خانه يکي از شخصيت هاي سياسي شهر مورد حمله افراد مسلح قرار گرفته که اين موضوع صحت ندارد و از سال گذشته تاکنون آمار تيراندازي ها کاهش چشمگيري داشته و امنيت در شهرستان به خوبي پابرجا است.

نوشتن دیدگاه