فراز کمالوند: «بهنام برزای» مدنظر ما قرار دارد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان: گفت: قطعا بهنام برزای مدنظر ما قرار دارد ولی مقررات فدراسیون فوتبال اجازه جذب وی را به ما نمی دهد.

فراز کمالوند ظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی پدیده مشهد با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: واقعا این قشر زحمت کش بدون هیچ چشم داشتی در سخت ترین شرایط در حال انجام وظیفه و اطلاع رسانی هستند و متاسفانه خیلی هم به آنان توجه نمی شود.

وی در خصوص بازی فردای تیمش با پدیده نیز عنوان کرد: برای قضاوت در مورد اینکه چه تیمی خوب است یا چه تیمی خوب نیست حداقل ۶ یا هفت بازی نیاز داریم و پس از آن تعطیلی اولیه لیگ بعد از هفته پنجم یا ششم است می شود شکل واقعی تیمها را دید و هنوز برای قضاوت زود است اما به طور طبیعی تیم پدیده نتیجه خوبی گرفته است.

من شناخت کاملی از این تیم و مربی آن دارم و چندین سال است که با هم داریم بازی می کنیم. ترکیب اصلی تیم پدیده در چند سال اخیر تقریبا دست نخورده است و دو - سه بازیکن نسبت به فصل گذشته اش اضافه کرده است.

کمالوند تصریح کرد: تفکرات مهاجری را به خوبی می شناسم زیرا در مقطعی با هم همکاری بودیم. امیدوارم فردا یک بازی خوب باشد ، هر دو تیم خوب فوتبال بازی می کنند و هواداران از این که یک بازی خوب و جذاب را ببینند لذت ببرند.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای بازی فردا اسدی و پریرا به بازی فردا می رسند. پس از بازی با سایپا، شیمبا از ناحیه پا دچار کشیدگی خفیف شد که با سعی و تلاش پزشکان تیم آماده شد و این روزها نیز تمرین کرد. اسدی هم برای اولین بار در کار گروهی شرکت کرد و مشکل خاصی نداشت.

کمالوند در خصوص جذب بهنام برزای بازیکن فصل پیش استقلال تهران نیز عنوان کرد: بهنام برزای به طور قطع جزو نفراتی است که می تواند مد نظر ما برای جذب باشد.

بازیکن بسیار توانمندی است اما مشکلی که هست آنکه طبق مقررات فدراسیون ما جای جذب بازیکن لیگ برتری دیگری را نداریم. ما ۶ بازیکن لیگ برتری مان را جذب کردیم. الان به جز برزای ۵ یا ۶ بازیکن لیگ برتری دیگر نیز مد نظرمان هستند.

خود آن بازیکنان هم علاقمند به بازی در تیم صنعت نفت هستند، و جزء بازیکنان بزرگ هستند و سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارند، اما متاسفانه دستمان بسته است و مقررات به ما اجاز ه نمی دهد. با اینکه ما تنها اسم ۱۵ بازیکن بزرگسال را رد کردیم و هنوز جای خالی در لیست مان داریم اما به دلیل مقررات فدراسیون که هر سال تنها ۶ بازیکن لیگ برتری را می توانیم به خدمت بگیریم دچار مشکل هستیم.

وی اظهار کرد: طبق مقررات فدراسیون در کل چهار بازیکن خارجی و ۶ بازیکن لیگ برتری را هر تیم می تواند به خدمت بگیرد که بر این اساس ما تعداد بازیکنانمان تکمیل است.

پارسال تیم نفت که آمد لیگ برتر می توانست هفت بازیکن بگیرد که متاسفانه چنین نشد. در سه یا چهار سال اخیر مقرراتی را گذاشته اند مبنی بر اینکه اگر بازیکنی سال قبل در لیگ برتر بازی کرده باشد تا نیم فصل بازیکن لیگ برتری محسوب می شود و ما باید با همین نفراتمان تا نیم فصل ادامه دهیم.

نوشتن دیدگاه