امام جمعه آبادان: مردم به دور از تنش و حاشیه به افراد اصلح رای دهند

دقایقی پیش امام جمعه آبادان به منظور مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها وارد مسجد مهدی موعود (پیروز) این شهرستان شد و رأی خود را درون صندوق انداخت.

حجت‌الاسلام و المسلیمن علی ابراهیمی‌پور با اشاره به اهمیت و لزوم شرکت حداکثری در انتخابات اظهار کرد: داشتن روحیه جهادی، تحول آفرینی، اعتقاد به گفتمان انقلاب و قانون‌گرایی از شاخص‌های بسیار مهمی است که همه مردم در انتخاب فرد اصلح باید به آنها توجه کنند.

وی خاطرنشان کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب‌ پیروز و سربلند اصلی انتخابات مردم همیشه در صحنه ایران هستند چون با وجود همه سختی‌ها، مشقت‌ها و گرفتاری‌ها به انقلاب و اهداف آن وفادار مانده و همیشه در همه مراحل لبیک گفته‌اند.

امام جمعه آبادان تاکید کرد: مردم باید در انتخابات، انضباط و نظم را رعایت کنند و به دور از هر گونه تنش و حاشیه‌ و با کمال آرامش به افراد اصلح برای شورای شهر و ریاست جمهوری رأی دهند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت انتخاب اصلح در انتخابات شورای شهر گفت: مردم باید افرادی را که کفایت دارند انتخاب کنند تا این افراد بتوانند در اداره مطلوب شهر ایفای نقش کنند.

ابراهیمی‌پور ادامه داد: تشکر بسیار زیادی از حضور پررنگ مردم آبادان در انتخابات دارم و معتقدم باید دست مردم را بوسید که در چنین شرایطی و با وجود هوای گرم برای ادای دین و لبیک گفتن به نظام مقدس جمهوری اسلامی پای صندوق‌های رأی آمدند.

نوشتن دیدگاه