کمالوند: براى شنیدن " آبادان برزیلته " لحظه‌شمارى می‌کنم!

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام کرد این باشگاه محبوب جنوبی به کار خود در نقل و انتقالات ادامه می‌دهد.

بعد از پیوستن بازیکنانی چون مرتضی اسدی، کرار جاسم و فرید کریمی به جمع نفتی‌ها، فراز کمالوند اعلام کرد در روزهای آینده باز هم چند خرید خواهند داشت.

کمالوند گفت: تاکنون که تنها یک هفته از حضور من در کنار تیم می‌گذرد با کار شبانه روزى و جلسات پیاپى سه بازیکن با کیفیت و تاثیرگذار به مجموعه باشگاه اضافه شدند و این در حالى است که همیشه مشکل اساسى تیم تاخیر در شناخت مربى و جذب بازیکن بوده که مدیریت خوب و زحمتکش باشگاه با تلاش فراوان سعى در برطرف کردن آن داشته است.

مهمترین ویژگى این سه بازیکن شناخت و درک متقابل با کادر فنى است که به واسطه همکارى قبلى کار را براى هماهنگى سریعتر آسان می‌کند، انشاالله در روزهاى آینده با جذب چند بازیکن جدید و حفظ نفرات خوب فصل گذشته قدم دیگرى براى سربلندى تیم شهر عزیزمان "آبادان" برمی‌داریم.

او در ادامه درباره حمایت هواداران آبادانی اظهار داشت: از همه شما که با پیام هاى صمیمانه خود بنده را در کوتاه ترین زمان ممکن با بیشترین "محبت" ممکن روبرو ساخته اید کمال تشکر را دارم و براى شنیدن فریاد "آبادان برزیلته " لحظه شمارى می‌کنم. براى ساختن تیم نفت دلخواه شما بیش از پیش روى حمایتتان "حساب" می‌کنم.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سکلین آبادان 1396-02-29 17:54
انشاءالله تا آخرش باشی نه باند بازی نه دلالی!

نوشتن دیدگاه