3 ماه محرومیت و 3 میلیون تومان جریمه برای بازیکن تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان

بسکتبالیست تیم پالایش نفت آبادان به دلیل اتفاقاتی که در آخرین دیدار مرحله نیمه نهایی رخ داد، سه ماه از حضور در میادین محروم شد.

پس از دیدار تیم های پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب آخرین بازی از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر ایران، اتفاقات و حواشی از سوی دو تیم سر زد که کمیته انضباطی در این خصوص تشکیل جلسه داد و آرایی نیز صار کرد.

بر همین اساس، امیرحسن تاتاری بازیکن تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان که در پایان این دیدار درگیری با بازیکنان تیم دانشگاه داشت، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون به بسکتبال به سه ماه محرومیت از حضور در مسابقات و پرداخت سه میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

سجاد مشایخی ملی پوش نفتی ها نیز از سوی کمیته انضباطی تذکر کتبی دریافت کرد. با توجه به اینکه رئیس کمیته انضباطی فدراسیون نیز در سالن مسابقه حضور داشت، در این رای به جریمه و وجود تخلف از سوی تیم دانشگاه آزاد اشاره ای نشده است.

همچنین هادی عامری، سرپرست تیم بسکتبال دانشگاه آزاد هم که در بازی دوم دو تیم در متن درگیری ها قرار داشت، از سوی کمیته انضباطی به مدت دو ماه از حضور در مسابقات محروم شد.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با غلبه بر دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران، حریف پتروشیمی بندر امام در دیدار نهایی این رقابت ها شد.

نوشتن دیدگاه