شهبازی: ارائه خدمات بر اساس تدبیر و امید آفرینی برای مردم انجام می شود

فرماندار آبادان گفت: خوشحالیم که با تمامی مسائل و مشکلاتی که در کشور وجود دارد اما کارگزاران نظام رسالت سنگین دولت را بر اساس تدبیر و امید آفرینی برای مردم به انجام می رسانند.

عزیزاله شهبازی ظهر امروز شنبه در جریان افتتاح سه طرح مختلف در پتروشیمی آبادان با اشاره به فعالیت یک هزار و ۴۰۰ نفر در این شرکت که اغلب نیز آبادانی هستند، اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص این شرکت و آنچه بر کشور در زمینه های مختلف حاکم بود اما کادر مدیریتی، مدیران، سرپرستان و کارگران پتروشیمی آبادان در بخشهای مختلف که این شرکت را بخشی از زندگی و سرمایه خود می دانند، پای کارآمدند و اقدامات ارزشمندی را به انجام رساندند که جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به بارمسئولیت سنگینی که بر عهده رئیس جمهور قرار دارد، عنوان کرد: تک تک مسئولان دولتی در سراسر کشور مهمترین وظایف و ماموریت خود را که تامین امنیت، رفاه اجتماعی، درآمد و معیشت مردم است را به خوبی به انجام رسانده و می رسانند.

فرماندار آبادان تصریح کرد: زندگی، کار و حرکت در شهرستان آبادان جریان دارد، به رغم محدویتهای مالی فراوان اما طرحها و پروژه های زیادی در شهرستان داشتیم که به انجام رسید و آماده بهره برداری شدند، از میان آنها ۲۶ طرح را با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان برای افتتاح در هفته دولت انتخاب کردیم که در هفته دولت یکی پس از دیگری افتتاح می شوند.

شهبازی با اشاره به بهره برداری از سه پروژه در پتروشیمی آبادان با اعتباری بالغ بر ۲۲.۵ میلیارد تومان گفت: در بحث توسعه ای این شرکت اگر چه موضوع توجه به اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل به عنوان راهبرد اصلی ما به شمار می رود اما بایستی درون زا و برون نگر باشیم و نمی توانیم خود را از فن آوریهایی که در دنیا وجود دارد بی بهره کنیم.

وی در پایان افزود: در این عرصه استفاده از فن آوریهای روز دنیا همراه با بومی سازی آن و استمرار کار توسط کارشناسان داخلی در جهت تولید محصولات به روز و متناسب با ذائقه مشتری برای عرضه در بازار بایستی صورت گیرد.

نوشتن دیدگاه