نفت آبادان مهاجم كلمبيايى جذب مى كند

نادر دست‌نشان در گفت‌وگویی در مورد وضعیت تمرینات صنعت نفت آبادان، گفت: تمرینات خوبی را برگزار کردیم. از وضعیت بدنی بازیکنان تست گرفتیم و شرایط آنها خوب است. برای رسیدن به هماهنگی بیشتر چند روز پیش به مصاف پتروکیان شوشتر رفتیم و قرار است طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه با تیم ماهشهر و خرمشهر بازی کنیم.

وی در مورد اینکه قرار بود یک بازیکن کلمبیایی جذب شود، تصریح کرد: این بازیکن قرار است به زودی به تیم‌مان اضافه شود. در فیلم‌ها کیفیت این بازیکن را خوب دیدم اما با این وجود باید شرایط او را در تمرینات ارزیابی کنم.

قبل از این یک دفاع برزیلی در تمرینات ما حاضر شده بود و وقتی دیدم کیفیت بالاتری از بازیکنان ایرانی ندارد او را رد کردیم. این طور که بازیکن کلمبیایی حساسیت دارد و با وجود پیشنهاد ما عجله‌ای از خود نشان نمی‌دهد به نظر می‌رسد کیفیت خوبی داشته باشد.

از لحاظ دیدن فیلم بازی‌ها این بازیکن مورد تائید است و تنها ارزیابی او در تمرینات باقی مانده که باید با حضور این بازیکن در تمرینات نظر نهایی خود را در این مورد اعلام کنیم.

 

سرمربی نفت آبادان، در مورد اینکه آیا تعطیلی لیگ و برگزاری تمرینات مداوم بدون انجام بازی تیمش را دچار مشکل نکرده است، گفت: یکی از دلایلی که بازی تدارکاتی برگزار می‌کنیم همین مسئله است. اینکه تیم بدون انجام بازی تنها به تمرین کردن بپردازد مشکلات خاص خودش را دارد و باعث بی انگیزگی می‌شود.

لازمه داشتن یک لیگ خوب استمرار است و وقفه باعث پائین آمده کیفیت و نظم مسابقات می‌شود. البته این تعطیلات به خاطر تیم ملی بوده است و باید به آنها احترام بگذاریم چرا که تیم ملی در اولویت است.

دست‌نشان در پاسخ به این سوال که آیا اردو برگزار نمی‌کنند، گفت: دوست داشتم در این فرصت تعطیلات به اردو برویم چرا که به دلیل گرمای شدید آبادان برگزاری تمرین بسیار سخت است.

متاسفانه به دلیل اینکه امکانات مالی مناسب نبود شرایط برگزاری اردو را نداشتیم. عیسی‌زاده و مسئولان باشگاه در حال تلاش هستند تا امکانات مالی مناسبی برای تیم فراهم کنند.

وی در مورد انتقاداتی که به مصدومیت عقیل اعتمادی گلر صنعت نفت آبادان می‌شود، خاطرنشان کرد: اتفاق خاصی برای اعتمادی نیفتاده است. این بازیکن سالم به تمرینات ما آمد اما بر اثر زدن یک شوت از بیخ عضله ران دچار مصدومیت شد. متاسفانه پزشکی که در تهران حضور داشت تشخیص مصدومیت عضله چهارسر را داد و برای این بازیکن 4 تا 8 هفته استراحت تجویز کرد.

زمانی که این بازیکن برای جمع کردن وسایل خود به هلند رفته بود در آنجا هم تست‌های پزشکی را انجام داد که مشخص شد مصدومیت او از بیخ عضله ران است و نیاز به 12 هفته استراحت دارد.

این افزایش استراحت چهار هفته‌ای باعث شد دوستانی که اطلاع دقیقی از این مسئله نداشتند دست به انتقاد بزنند و مسائل را وارونه جلوه دهند. مشکل خاصی وجود ندارد و این مصدومیت به زودی بر طرف می‌شود.

نوشتن دیدگاه