سرمربی تیم واترپلوی نفت آبادان: امروز چوب کم‌کاری‌های گذشته را می‌خوریم

سرمربی تیم واترپلوی پالایش نفت آبادان گفت: متاسفانه امروز چوب کم‌کاری‌های گذشته را می‌خوریم و بازخورد کم‌کاری‌های گذشته را امروز در حال مشاهده هستیم.

فرزاد کنعانی اظهار کرد: خوشبختانه هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان حرکت رو به جلویی داشته و با برنامه‌ها و طرح‌هایی که اجرا شده این رشته‌های آبی دچار تغییر و تحول شده‌اند و مدال‌آوری اخیر شناگران امیدیه برای نخستین‌بار، مؤید همین موضوع است.

وی ادامه داد: متاسفانه داشته‌های امروز ما نتیجه عملکرد گذشته و دیروز ما است، در سال‌های پیش کم‌کاری‌های فراوانی صورت گرفته که نتیجه و بازخورد آن را امروز مشاهده می‌کنیم.

سرمربی تیم واترپلوی پالایش نفت آبادان خاطرنشان کرد: فاصله ما با استان‌های دیگر بسیار زیاد شده و این زنگ خطر و هشدار و انگیزه‌ای است که روی تیم‌های پایه کار و فعالیت بیشتری انجام دهیم.

کنعانی افزود: بر همین اساس طبق تصمیم هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان قرار بر این شد انرژی و تمرکز خود را روی رده‌های سنی زیر 19 سال بگذاریم.

وی تصریح کرد: در این ارتباط دو تیم در قالب هیأت شنای اهواز و پالایش نفت آبادان به مسابقات اعزام شدند و هدف این بود که این رده سنی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

 

سرمربی تیم واترپلوی پالایش نفت آبادان متذکر شد: حرکت، حرکت بسیار مثبتی بود و رده‌های سنی که اغلب زیر 17 سال و 16 سال بودند ارزیابی شده و ظرفیت‌های استان در این رده را شناسایی کردیم.

کنعانی اظهار کرد: همچنین در نظر داریم در رده‌های سنی زیر 16، زیر 14 و زیر 12 سال در رشته واترپلو رقابت‌هایی را در قالب لیگ برگزار کنیم که تاکنون دو دوره نیز برگزار شده و نتایج بسیار خوبی نیز به همراه داشته است.

وی یادآور شد: هدف این است که روی رده‌های سنی پایه کار کرده تا بتوانیم در آینده تیم یکسان و هدفمندی را به مسابقات کشوری اعزام کنیم.

سرمربی تیم واترپلوی پالایش نفت آبادان در ادامه به آخرین وضعیت این تیم اشاره کرد و گفت: سال گذشته در لیگ دسته یک کشور به قهرمانی رسیدیم و جواز حضور در لیگ برتر را به دست آوردیم اما همچنان در لیست انتظار به سر می‌بریم.

کنعانی افزود: مدیرعامل و هیأت مدیره پالایشگاه نفت آبادان رایزنی‌های فراوانی انجام داده‌اند و از سوی دیگر نیز رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان نامه‌نگاری‌های متعددی با استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشته و امیدواریم بتوانیم مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه قرار بود لیگ برتر امسال از 26 شهریور جاری آغاز شود از طریق باشگاه نامه‌نگاری صورت گرفته که این تاریخ تغییر و آغاز مسابقات به وقت دیگری موکول شود تا بتوانیم مجوز ورود به لیگ را اخذ کنیم.

نوشتن دیدگاه