تجهیز تمام سالن‌های ورزشی آبادان در آینده نزدیک

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از تجهیز تمامی سالن‌های ورزشی این اداره در آینده نزدیک خبر داد.

پیمان ادیبی پس اتمام کار تجهیز سالن کوثر آبادان اظهار کرد: با تجهیز این سالن قصد برگزاری مسابقات ورزشی در سطوح بالا را در مجموعه کوثر آبادان داریم.

وی ادامه داد: به همین منظور و در جهت رفاه حال تماشاگران برای تماشای مسابقات مختلف ورزشی در این سالن و سایر مجموعه‌های ورزشی شهرستان، نصب صندلی را در سالن کوثر در دستور کار خود قرار دادیم و در آینده نیز سایر سالن‌های ورزشی همچون کوثر و ولیعصر (عج) را مجهز به صندلی تماشاگر خواهیم کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: همچنین به منظور ایمن‌سازی سالن کوثر و پیشگیری از آسیب‌دیدگی احتمالی بازیکنان، محافظ ضربه‌گیر را در نقاط مختلف سالن و اطراف زمین نصب کردیم.

ادیبی افزود: همچنین دستگاه آب شیرین‌کن و آب سرد‌کن نیز در این مکان نصب و مورد استفاده عموم قرار گرفت.

وی از نصب سیستم سرمایشی این سالن خبر داد و تاکید کرد: سیستم سرمایشی سالن کوثر آبادان نیز که از سوی سازمان منطقه آزاد اروند به این اداره اهدا شده بود نصب و راه اندازی شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان عنوان کرد: برای تمامی مجموعه‌های ورزشی این اداره در آینده نزدیک برنامه داریم تا علاوه بر تجهیز آنان به سیستم سرمایشی و صندلی تماشاگر و آب شیرین و سردکن، این سالن‌ها را به کف‌پوش و مسائل ایمنی مجهز کنیم.

ادیبی در پایان خاطرنشان کرد: هزینه اختصاص یافته برای خرید و نصب صندلی‌ها، محافظ ضربه‌گیر و سیستم سرمایشی سالن کوثر بالغ بر دو میلیارد ریال بوده است که به صورت مشترک از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان مطقه آزاد اروند تامین شده است.

نوشتن دیدگاه