حمله ناکام 2 جوان به یک طلا فروشی در آبادان

دو جوان که با کلت و شوکر قصد سرقت از یک طلا فروشی در خیابان لین یک احمدآباد آبادان را داشتند، پس از مقاومت صاحب مغازه و کمک همسایه ها دست خالی از محل فرار کردند.

صاحب مغازه گفت: نزدیک ظهر امروز پنجشنبه - 28 مرداد ماه - درون مغازه ام نشسته بودم که دو جوان با لباس های مشکی ،عینک و کلاه وارد مغازه ام شدند که یکی از آنها سلاح کلت کمری در دست داشت و دیگری با در دست داشتن شوکر خود را به پشت دخل مغازه ام رساند.

وی ادامه داد: در حالی که با تهدید قصد سرقت طلا را داشت با فرد شوکر به دست درگیر شدم و او چندین بار با شوکر به من زد. جوان دیگر که اسلحه در دست داشت چندین بار از من خواست دست از مقاومت بردارم وگرنه به سمتم شلیک می کند که در نهایت زمانی که دزدان با مقاومت من روبرو شدند از مغازه خارج و پا به فرار گذاشتند.

این مرد خوش شانس افزود: زمانی که قصد فرار از مغازه ام را داشتند شاگرد مغازه دیوار به دیوار قصد متوقف کردن این دو سارق را داشت که او را نیز با شوک الکتریکی نقش بر زمین کرده و از محل متواری شدند.

این طلا فروش گفت: خیلی زود پس از تماس با پلیس ماموران آگاهی و پلیس اطلاعات و ریس کلانتری 15 در محل حاضر شده و با بازبینی دوربین های مداربسته امیدوارند که خیلی زود عاملان این سرقت ناکام شناسایی و دستگیر شوند.

لازم به ذکر است حدود 4 سال پیش نیز از یک طلا فروشی در همین منطقه سرقت صورت گرفته بود که سارقان خیلی زود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

نوشتن دیدگاه