تشکیل شورای ورزش منطقه آزاد اروند

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از تشکیل نخستین شورای ورزش منطقه آزاد اروند خبر داد.

پیمان ادیبی با اعلام تشکیل شورای ورزش منطقه آزاد اروند، اظهار کرد: نخستین جلسه شوراى ورزش منطقه آزاد اروند در سال 95 برگزار شد که در این نشست چهار عضو اصلی این شورا حضور داشتند و تصمیمات خوبی را در خصوص آغاز به کار ستاد گرفته شد.

وی ادامه داد: این شورا متشکل از مدیر ورزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور و رؤساى ورزش و جوانان شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: در نخستین نشست این شورا بر استفاده از ظرفیت‌هاى آبى منطقه، به‌ویژه رودخانه‌های اروند کوچک، بهمنشیر و کارون تأکید شد.

ادیبی افزود: برگزارى مسابقات ورزشی در رشته‌هاى مختلف بین سه شهر آبادان، خرمشهر و مینوشهر، همچنین انتخاب تیم‌هاى منتخب به منظور اعزام به مسابقات ورزشی به میزبانی کشور عراق یا رقابت با این کشور در منطقه آزاد اروند، با توجه به تفاهم‌نامه اخیر بین سازمان منطقه آزاد اروند و اداره‌کل ورزش و جوانان استان بصره از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.

مدیر توسعه اجتماعی و ‌ورزش سازمان منطقه آزاد اروند در ادامه گفت: توسعه ورزش همگانى با محوریت بانوان با همکارى شهرداری‌ها، از دیگر نکات مهم نخستین نشست شورای ورزش منطقه آزاد اروند بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک، جلسات شوراى ورزش هر شهر با محوریت موضوعات مطرح شده تشکیل خواهد شد و نتیجه آن در جلسات آینده با حضور سایر مسئولان مرتبط با این امر بحث و بررسی می‌شود.

نوشتن دیدگاه