بوکس آبادان مهیای حضور در تورنمنت بین‌المللی 5 مهر می‌شود

مربی تیم منتخب بوکس آبادان گفت: تیم منتخب بوکس آبادان برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی 5 مهر آمادگی کامل دارد.

کوروش مولایی از برپایی اردوی آمادگی تیم منتخب بوکس این شهرستان برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی 5 مهر خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر اردو تشکیل شده و حدود 25 بوکسور در تمرینات حضور دارند.

وی افزود: در حال حاضر احساس کردم که برخی مربیان در آبادان از حضور بنده ناراحت هستند که تصمیم گرفتم نبض کار را به آنها سپرده و برای مدتی اردو را ترک کنم و فرصت را در اختیار مربیان آبادانی قرار دهم.

پیشکسوت و مربی بوکس کشور تصریح کرد: رقابت‌های بین‌المللی بوکس از اول مهر ماه با شرکت سه تیم داخلی و 9 تیم خارجی در آبادان برگزار خواهد شد و شب پنجم مهر ماه به کار خود پایان می‌دهد.

مولایی ادامه داد: حدود 25 نفر از بهترین‌های بوکس را در همه اوزان گردهم آوردیم که هم‌اکنون در تمرین تیم آبادان حضور دارند و در ادامه از بین همین نفرات، افراد برتر برای حضور در این رقابت‌ها انتخاب خواهند شد.

وی تاکید کرد: تمرینات این اردو در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه ورزشی شهید آذرپیکان آبادان در حال برگزاری است.

 

مولایی تاکید کرد: سعی داریم در هفته جاری و یا هفته آینده نفرات برتر و انتخابی تیم آبادان را علام کنیم تا مهیای حضور در رقابت‌های بین‌المللی پنج مهر شوند.

پیشکسوت بوکس کشور عنوان کرد: در این رقابت‌ها سه تیم داخلی در غالب تیم ملی الف، منتخب خوزستان و تیم آبادان حضور خواهند داشت.

مولایی یادآور شد: تیم‌های سوریه، عراق، ارمنستان، داغستان، ازبکستان، تاجیکستان، افغانستان و پاکستان 8 تیم حاضر در این رقابت‌ها هستند که به طور قطعی در آبادان حضور پیدا خواهند کرد، تمامی امور سفر و روادید این تیم‌ها به انجام رسیده است.

قهرمان سابق بوکس ایران و آسیا گفت: این امکان وجود دارد که تیم‌های خارجی دیگری پس از اعلام موافقت در این تورنمنت حضور یابند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در آبادان هیات بوکس همکاری بسیار خوبی با ما دارد و اداره ورزش شهرستان و امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان نیز در این بین کمک بی‌شائبه‌ای به ما کردند که جای دارد مراتب قدردانی خود را از آنها اعلام کنم.

نوشتن دیدگاه