سرمربی تیم فوتبال ساحلی جهان‌نژادیان: به دست مسئولان به لیگ یک سقوط می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی جهان‌نژادیان آبادان با بیان این که به دلیل عدم حمایت از نظر روحی به هم ریخته هستیم، گفت:‌ اگر این روند ادامه داشته باشد، این تیم به دست مسئولان به لیگ یک فرستاده می‌شود.

مهرداد دهباشی در خصوص عملکرد ضعیف تیمش تا هفته نوزدهم لیگ برتر کشور و 11 شکستی که در کارنامه این تیم ثبت شده است، اظهار کرد: ‌عملکرد ما ضعیف بوده است و این موضوع هم چند دلیل دارد که از مهم‌ترین دلایل آن نداشتن بازیکن ازجمله گلر است.

وی ادامه داد: ‌ما ابتدای فصل هم گفتیم که بازیکن نیاز داریم ولی به دلیل مشکلات بودجه ای نتوانستند بازیکن جذب کنند. نیم‌فصل اول بسیار خوب نتیجه گرفتیم و با همان بضاعتی که داشتیم، بازیکنان‌مان کار کردند ولی رفته‌رفته از نظر روحی تحلیل رفتند، چرا که بازیکن به تزریق مالی احتیاج دارد و باید بگویم بازیکنان ما نسبت به بازیکنان تیم های دیگر هیچ چیزی دریافت نمی کنند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی جهان نژادیان آبادان گفت:‌ در نیم فصل دوم نیز دو بازیکن ما می خواستند از تیم جدا شوند که ما به سختی آن ها را نگه داشتیم. به هر حال بازیکن برای کارکردن باید روحیه و انگیزه کامل داشته باشد، در حالی که بازیکنان فعلی ما این روحیه و انگیزه را به دلیل مشکلاتی که داریم، ندارند.

وی افزود: ‌در نیم فصل دوم هم به مسئولان باشگاه گفتیم که ما مشکل گلر داریم، چرا که دروازه‌بان فعلی سنش بالا رفته است و توانایی قبل را ندارد. اما نتوانستیم گلری جذب کنیم. یک گلر و مدافع هم بودند که برای حضور در تیم ما اعلام آمادگی کردند که باز هم به دلیل مشکلات بودجه ای موفق به جذب آن ها نشدیم و باز با همان نفرات کم‌روحیه، کارمان را ادامه دادیم.

 

دهباشی عنوان کرد: ‌تیمی که با این بضاعت و روحیه ادامه دهد، نتیجه هم نمی گیرد. ما از نظر سخت افزاری و امکانات با مشکل مواجه هستیم و وسط زمین ساحلی ما ماسه ندارد و به همین دلیل وقتی برای بازی به شهرهای دیگر می رویم، دچار مشکل می شویم.

وی با بیان این که بازیکنان ما کم انگیزه شده اند و توانایی قبل را ندارند، خاطرنشان‌کرد: ‌در حال حاضر در رده دهم جدول رده بندی هستیم و البته می توانیم تیم را به شرط آن که از این جای کار به بعد از آن حمایت شود، در لیگ برتر نگه داریم. به ماندن تیم در لیگ برتر امید دارم ولی باید بگویم کار سختی در پیش داریم. ما از نظر روحیه واقعا به هم ریخته هستیم و به همین دلیل نمی توانم بگویم در چه رده ای می توانیم قرار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی جهان نژادیان آبادان گفت:‌ در شهرستان آبادان، ارگان ها و سازمان هایی از جمله منطقه آزاد،‌ پالایشگاه، پتروشیمی، اداره گمرک، شهرداری و فرمانداری را داریم، در حالی که شهرهای دیگر شاید یکی دو ارگان داشته باشند با این وجود کسی از ما حمایت نمی‌کند.

از تیم برسام اردکان یک شرکت حلواشکری حمایت می‌کند و بازیکنان آن هم 10 تا 20 میلیون تومان می‌گیرند، در حالی که بازیکنان ما پولی دریافت نمی کنند و امکانات لازم را هم ندارند.

وی افزود: ما از نظر توپ و زمین مشکل داریم و امکانات سخت افزاری هم واقعا به ما ضربه می زند و اگر این روند ادامه داشته باشد، این تیم به دست مسوولان به لیگ یک فرستاده می شود. هر سال می گویند چیزی از خودتان نشان دهید تا سال بعد از شما حمایت کنیم؛ ما سال گذشته ششم شدیم ولی کسی نگاه مان هم نکرد و فقط هر سال قول همکاری می دهند ولی ما چیزی نمی‌بینیم.

دهباشی عنوان کرد:‌ دیگر آن زمان که بازیکن بدون پول بازی می‌کرد، گذشته و اکنون شرایط تغییر کرده است و بازیکن نیاز به پول دارد و اگر مسوولان اکنون کمک مان نکنند، باید باز هم تیم را با چنگ و دندان، آن هم در انتهای فصل در لیگ برتر نگه داریم.

نوشتن دیدگاه