نماهنگ آخرین خبر، برگزیده جشنواره سراسری ایثار و شهادت

مدیرکل صدا و سیمای آبادان گفت: در دومین جشنواره سراسری تقدیر از خبرنگاران و رسانه‌های برتر حوزه ایثار و شهادت نماهنگ آخرین خبر عنوان اثر برتر و منتخب را به دست آورد.

داریوش دبیقی با بیان اینکه نماهنگ آخرین خبر، برگزیده جشنواره سراسری ایثار و شهادت شد اظهار کرد: نماهنگ فاخر آخرین خبر با محوریت خون‌نگار شهید غلامرضا رهبر نخستین گزارشگر شهید رسانه ملی در صدا و سیمای آبادان تولید شده است و از جمله آثار فاخر رسانه ملی به شمار می‌رود.

وی افزود: این نماهنگ برشی از زندگی این شهید بزرگوار و نحوه مجروحیت و مفقود شدن وی را به تصویر می‌کشد که حمید طالبی‌فر آن را تهیه، احمد رضا داوری آن‌را کارگردانی و علی لهراسبی ترانه این اثر را خوانده است.

مدیرکل صدا و سیمای آبادان در ادامه با اشاره به کسب رتبه برتر خبرنگار آبادانی در خبرگزاری صدا و سیما خاطرنشان کرد: فرشاد آقایی خبرنگار واحد خبر صدا و سیمای مرکز آبادان به عنوان خبرنگار برتر خبرگزاری صدا و سیما معرفی شد.

دبیقی تصریح کرد: واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز آبادان به عنوان یکی از مراکز پیش‌ رو در رسانه ملی همواره گزارش‌ها و اخبار بسیار مهمی را در اختیار شبکه‌های سراسری و بخش‌های مختلف خبری گذاشته است.

وی ادامه داد: در ماه گذشته نیز واحد خبر مرکز آبادان در بین مراکز 33 گانه رتبه اول را کسب کرد و توانست در بین مراکز بسیار مهم به خوبی بدرخشد.

گفتنی است سال گذشته نوید سالم‌زاده دیگر خبرنگار واحد خبر آبادان به این مقام دست پیدا کرده بود.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند