"خلیل جنامی" مسئول کمیته جت اسکی و جت بُت آبادان شد

طی حکمی "خلیل جنامی" مسئول کمیته جت اسکی و جت بُت شهرستان آبادان شد.

طی حکمی از سوی علی اصغر احمدی نبی «سرپرست کمیته جت اسکی و جت بُت استان خوزستان»، خلیل جنامی به عنوان «مسئول کمیته جت اسکی و جت بُت شهرستان آبادان» منصوب شد.

مدیر شرکت نفت پاسارگاد آبادان، عضویت در شورای عالی سرمایه گذاری، مدیرعامل موسسه فرهنگی سخنوران جوان، رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی شورای اسلامی شهر آبادان، مدیر مرکز پرورش استعدادهای درخشان و آینده پژوهان جوان آبادان و خرمشهر و عضو هیئت رئیسه هیئت کاراته آبادان بخشی از سوابق خلیل جنامی است.

لازم به ذکر است وی در برگزاری نخستین مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در آبادان و همچنین برگزاری نخستین مسابقه فوتبال بانوان آبادان در این شهر حضور فعال داشت.

ورزش جت اسکی و جت بُت تاکنون در آبادان فعال نبوده است و به طور حتم فعال شدن آن گام مهمی برای تشکیل این ورزش در آبادان خواهد بود.

در متن این حکم خطاب به خلیل جنامی آمده است: احتراما با عنایت به تجربیات ارزنده جنابعالی در عرصه ورزش به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول کمیته جت اسکی و جت بُت شهرستان آبادان منصوب می گردید.

در ادامه آمده است: امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در جهت خدمات رسانی به مردم عزیز و فهیم به ویژه جامعه ورزشی شهرستان آبادان موفق باشید.

 

خلیل جنامی اظهار کرد: شهر آبادان به دلیل برخورداری از رودخانه‌های طبیعی می تواند ظرفیت‌های عظیمی را در عرصه‌های مختلف اقتصادی، ورزشی و فعالیت‌های گردشگری داشته باشد که متاسفانه با وجود این نعمت بزرگ الهی، تاکنون بهره بسیار کمی از این ظرفیت‌ها برده‌ایم.

وی با بیان اینکه تاکنون ظرفیت‌های گردشگری آبی در آبادان مغفول مانده است، افزود: موضوع مدیریت این ظرفیت‌ها شامل مدیریت سواحل، بهره‌گیری از ظرفیت‌های بکر و طبیعی و راه‌اندازی انواع ورزش‌های آبی مهم است.

مسئول کمیته جت اسکی و جت بُت آبادان موقعیت های خاص جغرافیایی این شهر و دسترسی به رودخانه را یک مزیت در توسعه گردشگری دریایی دانست و تاکید کرد: به طور حتم ورزش جت اسکی و جت بُت می تواند به یکی از برندهای آبادان تبدیل شود و همچنین سبب افزایش نشاط اجتماعی می شود.

جنامی با بیان اینکه فعال کردن ورزش جت اسکی و جت بُت در آبادان سبب گسترش صنعت گردشگری در این شهر می شود، تصریح کرد: از سایر دستگاه های اجرایی انتظار می رود با حمایت از ورزش جت اسکی و جت بُت نقش مهمی را در صنعت گردشگری آبادان ایفا کنند.

نوشتن دیدگاه