درخشش «بهمنشیر» در جشنواره رضوی

مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان گفت: تله فیلم «بهمنشیر» در هشتمین جشنواره سراسری تولیدات فیلم تلویزیونی رضوی درخشید.

داریوش دبیقی اظهار کرد: این فیلم تلویزیونی که در صداوسیمای مرکز آبادان تولید شده است توانست علاوه بر دریافت تندیس ویژه جشنواره، عنوان بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و دیپلم افتخار کارگردانی را از آن خود کند.

وی در ادامه افزود: بهمنشیر روایت مردی است بنام جلیل که از دست طلبکارانش فرار کرده و همراه با پسر بچه 10 ساله‌اش به آبادان آمده تا بلکه بتواند از کشور خارج شود. غافل از اینکه آنها سایه به سایه به دنبالش آمده‌اند بهنام که از او طلبکار است به او سه روز مهلت می‌دهد تا طلبش را فراهم کند.

مدیر کل صداوسیمای مرکز آبادان خاطرنشان کرد: مهدی علی نقی‌پور تهیه کننده و حمیدرضا لوافی نویسنده و کارگردان این اثر تلویزیونی هستند.

وی افزود: در این فیلم 90 دقیقه‌ای، علی سهیم‌پور، محسن نیکویی، بدرالسادات برنجانی، ابتسام بغلانی، عبدالله نعیم زاده، طیبه نیک آزاد، بسمه الهایی‌زاده، حسین پوریده، علی بیات، محمد مقدم و محمدامین همت آبادی ایفای نقش می‌کنند.

دبیقی اظهار داشت: از دست اندرکاران این فیلم از شهرام نجاریان تصویربردار، مهدی صالح کرمانی صدابردار، آندرانیک خچومیان مدیر تولید، عباس نظام دوست مدیر برنامه‌ریزی، رضا حاجی درویش طراح صحنه، فروغ غیاثوند منشی صحنـه و علی رمضانـی عکاس تله فیلم «بهمنشیر» می‌توان نام برد.

نوشتن دیدگاه