واکنش نفت آبادان به اظهارات تراکتوری‌ها درباره فحاشی و سنگ پرانی

مسئول برگزاری مسابقه نفت آبادان و تراکتورسازی گفت: قوانین در ورزشگاه‌های لیگ برتر به طور دقیق اجرا می‌شود.

مسئول برگزاری مسابقه نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در جریان این دیدار در روز گذشته تلاش کرد قوانین لیگ برتر به طور دقیق اجرا شود و عکاسان و خبرنگاران و گزارشگران تلویزیونی طبق قوانین در محل‌های تعیین شده مستقر شوند با این حال این رفتار قانونمند سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقه ظاهرا به مذاق برخی خوش نیامده است.

غلامرضا امینی فر، سرپرست تیم نفت آبادان در این باره می‌گوید: متاسفانه تراکتوری ها موضوع را بزرگ کرده اند. ما سعی کردیم آنها در پایان بازی بدون مشکل ورزشگاه را ترک کنند. حالا در این شرایط یک نفر سنگی پرتاب کرده که به کتف دروازه بان دوم تراکتورسازی، فرزین گروسیان خورده و اتفاقی هم نیفتاده است.

از سوی دیگر یک هوادار حرفی به قلعه نویی زده که مقابل توهین هایی که هواداران استقلال خوزستان به منصوریان کردند، هیچ چیز نیست.

وی ادامه داد: اگر تراکتوری ها برده بودند هم از این صحبت ها انجام می دادند؟ هرگز چنین چیزی نمی گفتند. مسئولان تراکتورسازی ماجرا را بزرگ کردند و قضیه آن قدر هم که گفته اند، حاد نبوده است.

 

سهیل مهدی در این ارتباط گفت: من همواره تلاش می‌کنم با اهالی رسانه تعامل داشته باشم اما باید قوانین و مقررات در مسابقات لیگ برتری به طور دقیق اجرا شود. تمامی ورزشگاه‌هایی که در لیگ برتر حضور دارند به تایید من می‌رسند و بی‌انصافی است که بگویند من نقشه ورزشگاه آبادان را بلد نبودم.

به هر حال در لیگ دسته اول شاید برخی قوانین به طور دقیق اجرا نشود اما در لیگ برتر این مقررات به طور دقیق باید اجرا شود زیرا لیگ برتر ویترین فوتبال باشگاهی‌ ما در آسیاست.

نوشتن دیدگاه