دست نشان: راههای نفوذ تراکتورسازی را به خوبی بستیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: دل‌مان نمی‌خواست بازی مساوی شود چرا که هر دو تیم ضرر کردند.

نادر دست‌نشان پس از تساوی خانگی بدون گل مقابل تراکتورسازی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال گفت: از قبل می‌دانستیم بازی سنگینی داریم؛ تیم جوان ما مقابل تیم با تجربه و پرمهره تراکتورسازی.

وی ادامه داد: به آنچه می‌خواستیم نرسیدیم اما در برخی مواقع و شرایط بازی از بازیکنانم راضی هستم با وجود تمام برتری‌هایی که تراکتورسازی داشت به خوبی مقابل آنها ایستادیم و در طول 90 دقیقه مدافعان ما حتی یک بار هم اجازه ندادند عمق دفاع باز شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: ادینیو‌، کرار، ابراهیمی، حاتمی و رفیعی هر کدام بازیکنان سطح بین‌المللی هستند اما دفاع هوشمندانه ما به همراه حسن هوری آماده به آنها اجازه نداد. البته خطراتی روی دروازه ما ایجاد شد اما می‌دانستیم از این نوع خطرات گل نخواهیم خورد.

از کنار رفتن و ارسال کردن دو استراتژی حریف بود که به خوبی آنها را مهار کردیم. چون می‌دانستیم بازیکنان آنها به عمق دفاع اصرار دارند و بازی را به جناحین بردند.

دست‌نشان افزود: از قبل پیش‌بینی می‌کردیم روند دقایق پایانی می‌تواند به نفع ما باشد و موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم. از بچه‌ها راضی هستم که در عین کم تجربگی بازی محکمی انجام دادند دل‌مان نمی‌خواست بازی مساوی شود چون هر دو تیم ضرر کردند.

هم تراکتور از جمع مدعیان فاصله گرفت و هم ما که می‌خواستیم به پیروزی خانگی برسیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر کار کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بهتر نیست از بازیکن کره‌ای در یک خط جلوتر به عنوان هافبک نفوذی استفاده کند، گفت: این بازیکن این توانایی را ندارد و فکر نمی‌کنم در این پست جواب دهد.

نوشتن دیدگاه