۱۳۰ میلیارد ریال اعتبارات در جهت رشد و پیشرفت های عمرانی و شهری منطقه آزاد اروند

موعود شمخانی، معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، توسعه خدمات شهری و عمرانی در منطقه آزاد اروند را روندی رو به رشد و صعودی ارزیابی کرد.

با حضور موعود شمخانی، معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، جلیل مختار، نماینده مردم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی و رئیس و اعضای شورای شهری شهرستان آبادان، بازدیدی از برخی پروژه های عمرانی، صبح امروز انجام شد.

در این بازدید، معاون فنی و زیربنایی گفت: مبلغ ۱۳۰ میلیارد طی تفاهم نامه ای با شهرداری شهرستان آبادان، در جهت تکمیل و توسعه زیرساخت های شهری و عمرانی شهرستان آبادان در دو فاز اختصاص داده شده است که در فاز اول، ۵۰ میلیارد ریال و در فاز دوم، ۸۰ میلیارد ریال خواهد بود.

شمخانی همچنین افزود: رسیدن به نقطه مطلوب در شاخص های استاندارد شهری، نیازمند همفکری و همگرایی کلیه ارگان ها و نهادهای دولتی و اجرایی منطقه است و این سازمان، به تنهایی، نباید بار کلیه مسئولیت ها و فعالیت های اجرایی را بر دوش بکشد.

معاون فنی و زیربنایی در پایان خاطر نشان کرد: بنده از حضور برادر عزیز و بزرگوار، جناب آقای جلیل مختار، نماینده محترم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی، در بازدید از پروژه های عملیاتی این سازمان، تشکر و قدردانی می کنم و امید است با تلاش ها و همت مضاعف همه جانبه در مسیر پیشرفت و آبادانی منطقه آزاد اروند، شاهد رونق و رشد روز افزون رویداد های عمرانی و زیرساخت شهری آبادان و خرمشهر باشیم.

نوشتن دیدگاه