جهنم برزیلی در آبادان در راه است

طلایی پوشان آبادانی پس از یک هزار و 100 روز دوری از لیگ برتر مجددا برای بار دیگر میزبان یک مصاف لیگ برتری خواهند بود تا علاقه‌مندان زیادی برای تماشای مسابقه این تیم راهی ورزشگاه پیر تختی آبادان شوند.

صنعت نفت آبادان پس از کسب تساوی ارزشمند در هفته نخست مقابل صبا در قم، حال به آبادان بازگشته و قصد دارد در گرمای بالای 50 درجه و رطوبت بالای 90 درجه و با اتکا به هواداران پرشور و البته تکنیک ناب جنوبی خود، دست به کار بزرگی زده و برای نخستین بار در تاریخ لیگ برتر، تراکتورسازان تبریز را با شکست بدرقه کند.

شاگردان دست‌نشان با در اختیار داشتن امتیازی همچون انضباط تیمی و اتحاد و همدلی بین تمام اقشار فوتبال آبادان در زمان فعلی، بهترین فرصت ممکن را در اختیار دارند تا خودی نشان داده قلب هواداران خود را پس از سه فصل دوری از لیگ برتر به دست آوردند از همین حالا در فکر پر کردن سکوهای ورزشگاه تختی باشند.

دست‌نشان به خوبی می‌داند در پنج هفته ابتدایی لیگ هیچ حریفی به آبادانی‌ها باج نخواهد داد و این خود نفت است که باید در فکر عبور از این بزرگراه خطرناک و سخت باشد، نفتی‌ها اگر بخواهند خود را در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر بازنده بدانند، مطمئناً جمع کردن این تیم برای ادامه رقابت‌ها بسیار سخت و به عبارتی نشدنی خواهد بود.

طلایی پوشان آبادانی قطعا روی امتیازات خانگی در گرمای آبادان حساب ویژه‌ای را باز کرده و برای این بازی‌ها برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند.

با رسیدن ITC بازیکنان خارجی، حالا دستان دست‌نشان بازتر از بازی قبل است و او می‌تواند روی کل توان تیمی خود حساب باز کند و از همه ظرفیت‌های خود برای کسب پیروزی در این دیدار استفاده کند،

قطعا آبادانی ها روی اسلحه پنهان خود یعنی قوای تماشاگر حساب کرده‌اند و یار دوازدهم نفتی‌ها در این دیدار سهم بسزایی در کسب نتیجه لازم در این دیدار را خواهند داشت.

دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز از ساعت 20 و 45 دقیقه دوشنبه‌شب در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه