مختار: نگاه مدیران باشگاه صنعت نفت به بازیکنان بومی سوال برانگیز است

یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد آکادمی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: عملکرد این آکادمی در استفاده نکردن از بازیکنان بومی و همچنین نگاه مدیران این باشگاه به بازیکنان بومی سوال برانگیز است و مسئولان باشگاه باید جوابگو باشند.

جلیل مختار افزود: فوتبال آبادان سرشار از استعداد و بازیکن شایسته است که می توانند آینده فوتبال این شهر را رقم بزنند.

وی با اشاره به حضور بازیکنان غیربومی در تیم صنعت نفت اظهار داشت: در سال های اخیر حضور بازیکنان غیربومی آن هم بازیکنان درجه چندم و کم کیفیت فوتبال ایران باعث شده استعدادهای فوتبالی این شهر کمتر دیده شوند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: چه دلیلی دارد تیم های پایه ای در فصل گذشته از 30 بازیکن غیربومی استفاده کند مگر فوتبال شهرهای اطراف این شهر به لحاظ استعداد برتر از آبادان هستند؟

 

مختار تصریح کرد: نگاه مسئولان باشگاه صنعت نفت به فوتبال آبادان نگاهی بیگانه است که با ادامه این روند باعث بی انگیزگی بازیکنان مستعد بومی شده اند.

وی افزود: عملکرد آکادمی باشگاه صنعت نفت سوال برانگیز است زیرا اولویت انتخاب بازیکنان را به بازیکنان غیربومی آن هم با هزینه های بالا داده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: خروجی تیم های پایه ای این آکادمی در شان فوتبال آبادان که مهد فوتبال کشور است نیست و مسئولان باشگاه صنعت نفت باید در این راه چاره اندیشی کنند.

مختار اظهار داشت: یکی از عواملی که باعث شده تیم صنعت نفت برای جذب بازیکن به غیربومی ها روی بیاورد خروجی ضعیف آکادمی این باشگاه است و با این روند همه ساله شاهد حضور بازیکنان بی کیفیت آن هم با هزینه کرد آنچنانی هستیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: چرا در زمان تست گیری برای جذب بازیکن در تیم های پایه باید مینی بوسی حامل بازیکنان غیربومی در آبادان حضور یابد و مورد استقبال کادر فنی هم قرار گیرد؟

 

مختار تصریح کرد: فوتبال آبادان به بازیکن غیربومی آن هر در رده پایه ای نیازی ندارد اما در کمال تعجب در رده های سنی مختلف با وجود مربیان بزرگ در این شهر از مربیان غیر بومی که موفقیتی هم نداشته اند استفاده می شود.

وی افزود: نگاه مدیران باشگاه صنعت نفت به بازیکنان بومی سوال برانگیز است و یکی از دلایل بی انگیزه شدن بازیکنان بومی این مساله است.

وی خواستار شفاف سازی قراردادهای بازیکنان صنعت نفت شد و گفت: مدیریت این باشگاه باید به صورت شفاف و در حضور کارشناسان و هر سه نماینده آبادان قراردادهایی که بازیکنان در این فصل منعقد کرده اند را شفاف سازی کند تا شک و شبهه ها در این زمینه برطرف شود.

مختار تصریح کرد: بستن قراردادهای سنگین با برخی بازیکنانی که هیچ تیمی حاضر به بستن چنین قراردادهایی با آنها نیست برای ما نگران کننده است و نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه ریز قراردادهای بازیکنان این فصل صنعت نفت هستند.

وی افزود: تیم صنعت نفت در زندگی روزمره شهروندان آبادانی تاثیر زیادی دارد و اجازه نمی دهیم نتایج و عملکرد ضعیف مدیریت این باشگاه سبب نگرانی شهروندان شود.

عملکرد باشگاه صنعت نفت و استفاده از بازیکنان غیر بومی در سال های اخیر و نادیده گرفتن بازیکنان بومی دغدغه اصلی کارشناسان و مسئولان آبادانی است.

نوشتن دیدگاه