دبیر هیات فوتبال آبادان: اجازه نمی‌دهیم نفت در ورزشگاهی غیر از تختی آبادان بازی کند

دبیر هیات فوتبال آبادان اعلام کرد این هیات اجازه نمی‌دهد تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاهی به غیر از تختی به میدان برود.

طی بازدیدی که مسوولان سازمان لیگ از ورزشگاه تختی آبادان داشتند، قرار شد نواقص این ورزشگاه تا پیش از نخستین دیدار خانگی نفت آبادان که در هفته دوم لیگ برابر تراکتورسازی است، برطرف شود چرا که در غیر این صورت دیدارهای خانگی نفت‌ آبادان در ورزشگاه اروندان خرمشهر برگزار خواهد شد ولی هیات فوتبال آبادان اعلام کرده است که اجازه نمی‌دهد بازی‌های خانگی نفت در ورزشگاهی به غیر از تختی برگزار شود.

امید صالحیان، دبیر هیات فوتبال آبادان اظهار کرد: مدتی پیش آقایان فتاحی و مهدی برای بازدید از ورزشگاه تختی آبادان به این‌جا آمدند و یکسری مسایل را گوشزد و نواقصی را اعلام کردند. این نواقص ۱۴ مورد بود. چند ایراد به تاسیسات ساختمانی برمی‌گردد و چند اشکال هم به زمین مسابقه برمی‌گردد که از جمله موارد مهم، نور ورزشگاه، تعویض نیمکت‌های ذخیره و نصب صندلی‌های جایگاه تماشاگران است.

 

دبیر هیات فوتبال آبادان با اشاره به برگزاری دیدار تراکتورسازی و استقلال خوزستان در زمین تمرین تیم تراکتورسازی، گفت: در این دیدار فکر می‌کنم نیمکت‌های ذخیره و نور ورزشگاه یکی دو ساعت قبل از آغاز مسابقه آماده شدند و جایگاه تماشاگران هم مناسب نبود، در حالی که ورزشگاه تختی آبادان تمام استانداردهای لازم را دارد و تنها مشکل، نور است که پیمانکار هم سخت در حال کار است و قرار است نور ورزشگاه را به دو هزار لوکس برساند. نیمکت‌ها نیز خریداری شده‌اند.

صالحیان در خصوص این که گفته می‌شود در صورت آماده نشدن ورزشگاه تختی آبادان، نظر سازمان لیگ به برگزاری بازی‌های نفت در ورزشگاه اروندان خرمشهر است، گفت: سازمان لیگ به ما گفت اگر مشکل رفع نمی‌شود برای ما ورزشگاه تعیین کنید، در غیر این‌ صورت خودمان ورزشگاهی را تعیین می‌کنیم ولی ما ورزشگاهی را مشخص نکردیم، چرا که در تلاش هستیم میزبانی‌های نفت آبادان در ورزشگاه تختی انجام شود و نظر خود سازمان لیگ این بود که اگر ورزشگاه تختی آماده نشود، بازی‌ها در ورزشگاه اروندان خرمشهر برگزار شوند ولی ما نمی‌گذاریم این اتفاق بیافتد؛ چرا که وقتی به تبریز اجازه دادند که بازی‌های‌شان در آن زمین برگزار شود، پس نمی‌توانند این اجازه را به ما ندهند.

وی عنوان کرد: اگر بازی‌های نفت آبادان حتی به خرمشهر هم برود، این تیم متضرر می‌شود. نور ورزشگاه تختی حتی از نور ورزشگاه اروندان هم بهتر است. در هر صورت اجازه نمی‌دهیم بازی‌های خانگی نفت آبادان در جای دیگری انجام شوند.

تیم فوتبال نفت آبادان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر کشور روز دوشنبه آینده میزبان تراکتورسازی است.

نوشتن دیدگاه