شرفی: مشکل مردم آبادان برای ورود کالای ملوانی برطرف شد

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین توانستیم مشکل کالای ملوانی در آبادان را به‌نوعی برطرف کنیم و مشکلات این حوزه را کاهش دهیم تا مردم در وارد کردن کالا تحت نام کالای ملوانی با مشکل مواجه نباشند.

غلامرضا شرفی امروز در جلسه نشست با رسانه‌ها که در سالن جلسات ساختمان خانه مردم آبادان برگزار شد، اظهار داشت: اخیرا دو بار با وزیر بهداشت درباره مشکلات بهداشت و درمان شهرستان آبادان جلسه داشتیم و مشکلات این حوزه را مطرح کردیم.

وی بابیان اینکه شهرستان آبادان در زمینه بهداشت و درمان با مشکلات متعددی مواجه است، عنوان کرد: پیگیری مشکلات این حوزه جزء اولویت‌های کاری ماست.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وجود افت تحصیلی و نرخ بالای بیکاری در آبادان و از آنجایی‌که این دو موضوع به هم مرتبط هستند پیگیری مسائل این دو حوزه نیز در اقدامات هر سه نماینده آبادان در مجلس پررنگ بوده است.

شرفی عنوان کرد: همچنین توانستیم مشکل کالای ملوانی در آبادان را به‌نوعی برطرف کنیم و مشکلات این حوزه را کاهش دهیم تا مردم در وارد کردن کالا تحت نام کالای ملوانی با مشکل مواجه نباشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیش از انتخابات نظرها و مسائلی را مطرح کردیم که این مسائل پس از انتخابات پخته‌تر و کامل‌تر شده و رنگ و بوی عملی‌تری پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه هر سه نماینده آبادان در مجلس اتفاق‌نظر بی‌چون و چرایی درباره مسائل مختلف دارند، اعلام کرد: موضوعاتی که مورد پیگیری قرار می‌گیرند نیز حاصل همین اتفاق‌نظر است.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به مشکلات مختلف آبادان، در دو ماه گذشته تلاش کردیم که به هر شکل ممکن متولیان امر را برای برطرف سازی مشکلات مورد خطاب قرار دهیم.

نوشتن دیدگاه