دست نشان: تعویض‌هایم تدافعی نبود

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: در کنترل توپ هم بازیکنان ما مشکل داشتند چرا که روز گذشته توپ‌های لیگ برتر را تهیه کردیم.

نادر دست‌نشان دوشنبه‌شب در نشست خبری پس از دیدار صبای قم و صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه برخی از بازیکنان صنعت نفت برای نخستین بار بود که در لیگ برتر به میدان می‌رفتند، بیان داشت: البته در مجموع عملکرد خوبی را از تیم شاهد بودیم و صبا موقعیت‌های کمی در این دیدار داشت.

وی با اشاره به اینکه تقسیم امتیازات می‌تواند شروع خوبی برای دو تیم رقم بزند، گفت: در نیمه دوم شناخت بهتری از صبا پیدا کردیم و توانستیم برخی از موقعیت‌ها و حملات را روی دروازه این تیم طراحی و اجرا کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: البته تجربه بازیکنان صبا موجب شد که این حملات ادامه‌دار نباشد. البته در کنترل توپ هم بازیکنان ما مشکل داشتند چرا که روز گذشته توپ‌های لیگ برتر را تهیه کردیم.

وی با اشاره به اینکه صنعت نفت دوران بدنسازی سختی را پشت سر گذاشته است، اضافه کرد: بازیکنان ما هنوز شادابی لازم را به دست نیاورده‌اند و امیدواریم که در هفته‌های آینده عملکرد بهتری را شاهد باشیم.

دست‌نشان خاطرنشان کرد: امیدوارم در آینده این بازیکنان گمنام به ستاره‌هایی بزرگ تبدیل شوند و ما نیز تلاش می‌کنیم که به این بازیکنان انگیزه لازم را بدهیم.

وی با اشاره به تعویض‌های خود در این دیدار خاطرنشان کرد: دو تعویض ما تدافعی نبود و می‌خواستیم که در این دیدار پیروز باشیم. البته امروز برخی تیم‌ها در مسابقات با حوادث به گل می‌رسند ولی صبا و تیم ما از این نظر خوش‌شانس نبودند.

نوشتن دیدگاه