حاشیه های دیدار صبای قم و صنعت نفت آبادان

دیدار دو تیم فوتبال صبای قم و صنعت نفت آبادان از هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور که دوشنبه شب در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم برگزار شد با حاشیه هایی همراه بود.

در این دیدار که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید، تماشاگران بسیار کمی در ورزشگاه حضور یافته بودند و هوا بسیار گرم و نسبتا آلوده بود.

بازیکنان در ابتدای بازی یاد شهید مهدی طهماسبی داور جوان قمی و از شهدای مدافع حرم را با اهدای گل گرامی داشتند.

حسین بغلانی بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در دقیقه 18 و داود بهادری بازیکن تیم فوتبال صبای قم در دقیقه 58 با کارت زرد داور جریمه شدند.

 

در دقیقه 64 محمد شادکام بازیکن صنعت نفت آبادان به دلیل مصدومیت جای خود را به رضا نوروزی داد.

در دقیقه 65 کریم اسلامی بازیکن صبای قم پس از برخورد در محوطه جریمه صنعت نفت، از سوی داور که این حرکت مشکوک را تمارض تشخیص داده بود، کارت زرد گرفت.

صمد مرفاوی در دقیقه 70 احمد حسن زاده را که شماره 70 تیم صبا را بر تن کرده بود، به جای سید علی فاطمی به میدان فرستاد تا شاید تغییری در روند بسیار کند بازی ایجاد کند.

در دقیقه 74 کریم اسلامی که بازی به نسبت خوبی از خود به نمایش گذاشته بود، جای خود را به سید مهدی حسینی داد تا یک بازیکن قمی در ترکیب صبای قم بازی کند.

در دقیقه 80 میلاد شعبانلو به جای میلاد جهانی برای تیم صنعت نفت آبادان به میدان آمد و در دقیقه 87 نیز محمد اوسانی به جای غلامرضا عنایتی در ترکیب تیم صبای قم قرار گرفت.

 

با خارج شدن رضا عنایتی از تیم صبای قم، هاشم بیگ زاده بازوبند کاپیتانی را به بازوی خود بست که با توجه به حضور نیم فصل این بازیکن در تیم صبا در نوع خود جالب بود.

در دقیقه پایانی مصطفی احمدی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان به جای امیر زلیکانی به میدان آمد تا دقیقه آخر بازی هم بدون اتفاق خاصی روی دروازه های دو تیم به پایان برسد.

هواداران تیم نفت آبادان که همواره با پرچم برزیل در ورزشگاه ها حاضر می شوند، در جریان دیدار دیروز مقابل صبا در قم، علاوه بر پرچم برزیل، پرچم کشور کره جنوبی هم به ورزشگاه بردند!

تیم صنعت نفت آبادان یک بازیکن کره ای به نام کیم جذب کرده و این بازیکن اولین کره ای است که به لیگ ایران آمده است. علت آوردن پرچم کره جنوبی به ورزشگاه قم توسط آبادانی ها نیز همین مساله است.

نوشتن دیدگاه