دست‌نشان: مردم آبادان زیاد برزیلی فکر می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: آبادان جز نفت و فوتبال چیز دیگری ندارد و مردم آنجا زیاد برزیلی فکر می‌کنند.

نادر دست‌نشان عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی صبای قم و صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فوتبال با اشاره به صعود این تیم بعد از 5 سال به لیگ برتر اظهار داشت: در فصل جدید این تیم اسکلت فصل گذشته خود را حفظ کرده است و برای بازی فردا 9 نفر از بازیکنان فصل گذشته در ترکیب اصلی حضور دارند.

وی ادامه داد: برای بازی فردا 5 بازیکن جدید این تیم شامل 3 خارجی، یک دروازه‌بان و یک بازیکن به علت‌های مختلف حضور ندارند و امیدواریم که انشاءالله مقابل تیم خوب و با تجربه صبا بتوانیم در کنار بازی خوب نتیجه خوبی را هم بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان شرایط مالی این تیم را مدنظر قرار داد و تصریح کرد: وزارت نفت با توجه به مشکلاتی که برای نفت تهران پیش آمد تمام هزینه‌ها را به دوش مدیریت، هیئت مدیره و اعتبارات شهر آبادان سپرده است که بعد از صعود با صحبت‌هایی که هئیت مدیره و مدیرعامل شده است مقرر شد اسکلت تیم کمترین تغییر را داشته باشد.

دست‌نشان گفت: با توجه به مشکلات مالی نتوانستیم بازیکنان مدنظر را جذب کنیم ولی فاصله چندانی در قراردادها بین بازیکنان وجود ندارد و همگی عاشقانه در تلاشند تا به عشق مردم آبادان این تیم سربلند شوند.

 

وی به علاقه‌مندی فوتبال در آبادان اشاره کرد و گفت: آبادان جز نفت و فوتبال چیز دیگری ندارد و مردم آنجا زیاد برزیلی فکر می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به نحوه صعود این تیم در لیگ برتر اشاره کرد و گفت: زمانی که رفتم آنجا تیم در رده دهم جدول حضور داشت و مسئولان تیم زیاد امیدوار به صعود نبودند که خوشخبتانه در 12 هفته با پیروزی‌های متعدد توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم.

دست‌نشان به بازی فردا در برابر صبای قم اشاره کرد و گفت: تغییرات صبا زیاد بوده ولی بازیکنان با تجربه و توانمندی این تیم دارد و اولین بازی‌های تیم‌ها در لیگ برتر با 50 درصد شانس همراه است که امیدواریم امیدوارم در بازی فردا پیروز شویم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر عدم سرمربیگری در تیم نساجی مازندران اظهار داشت: در نوشهر تماشاگران عاشقانه این تیم را دوست دارند ولی نظم و مدیریت هم نیاز است و تا زمانی که به انسجام و حوصله کافی نرسند نمی‌توانند به لیگ برتر صعود کنند ولی امیدوارم در این فصل با حضور محمود فکری این تیم بتواند به جایگاه واقعی خود برسد.

نوشتن دیدگاه