وضعیت ورزشگاه آبادان در آستانه فصل جدید لیگ برتر

مظفر شاملی، رییس هیات فوتبال آبادان نیز در خصوص وضعیت ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی تیم نفت این شهر در لیگ برتر، گفت: زمین چمن ورزشگاه مناسب است و مسئولان فدراسیون هم بازدید داشتند و کم و کاستی‌ها را برآورد کردند و ما هم در حال کار کردن روی موارد هستیم.

وی افزود: بیشتر بحث روی نور ورزشگاه بود که قرار است تا قبل از دیدار با تراکتورسازی که در هفته دوم میزبان این تیم هستیم، این مشکل برطرف شود.

از دیگر موارد هم حل مشکل جایگاه تماشاگران بود، چرا که یک ضلع ورزشگاه صندلی ندارد ولی پیمانکار تعهد داده است که صندلی‌ها نصب شوند.

رییس هیات فوتبال آبادان بیان کرد: نیمکت ذخیره‌ها نیز از جنس فایبرگلاس بود و قرار است به چرمی تبدیل شوند که این کار به زودی انجام خواهد شد.

وی در خصوص خدمات‌دهی به تماشاگران نیز عنوان کرد: در چهار ضلع ورشگاه دستگاه های آب‌سردکن همراه با آب تصفیه‌کن موجود است، ضمن این که آب معدنی هم در ورزشگاه به فروش خواهد رسید.

شاملی گفت: زمانی که در لیگ یک بودیم، خیلی تماشاگر به ورزشگاه نمی‌آمد ولی با توجه به لیگ برتری شدن تیم، به طور حتم تماشاگر بیشتری به ورزشگاه خواهد آمد.

در حال حاضر هم شرایط ایده‌آل نیست ولی مشکل خاصی هم نیست و کارها برای آماده‌سازی ورزشگاه در حال انجام شدن است.

عضو علی‌البدل هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در خصوص وضعیت این تیم نیز عنوان کرد: بازی‌ها باید انجام شوند تا عیار تیم مشخص شود. چهار بازی ابتدایی تیم خیلی سخت است ولی ان‌شاءالله بتوانیم با یاری خدا و همت بازیکنان، این دیدارها را پست سر بگذاریم. عشق مردم آبادان این تیم است و با نفت آبادان زندگی می‌کنند و از نان شب هم برای‌شان واجب‌تر است.

نوشتن دیدگاه