فراخوان ارسال اثر به سمینار تحلیل فرصت ها و مشکلات توسعه آبادان منتشر شد

فراخوان مقاله و اثر پژوهشی به نخستین سمینار منطقه ای تحلیل فرصت ها و تنگناهای توسعه آبادان از سوی دبیرخانه این همایش منتشر شد.

دبیر کمیته علمی سمینار منطقه ای تحلیل فرصت ها و تنگناهای توسعه آبادان شنبه در جمع خبرنگاران گفت: این همایش علمی با هدف تبادل ایده، تبیین دستاوردها و آسیب شناسی علمی در هشت محور برگزار شده و علاقه مندان می توانند مقاله های خود را تا اول آذر ماه سال جاری به دبیرخانه سمینار ارسال کنند.

محمد طاهری، 'بررسی ظرفیت ها و فرصت های اقتصادی منطقه با رویکرد اقتصاد مقاومتی، راهبردهای تدوین سند جامع مدیریت و برنامه ریزی پایدار شهری، آسیب شناسی فرهنگی در بخش اجتماعی، اخلاقی، دینی، علمی و اثرگذاری آن در پیشرفت منطقه، آسیب شناسی اُفت تحصیلی در حوزه های تدریس و عوامل یادگیری، بررسی فرصت های اقتصادی منطقه با تأکید بر جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی' را از محورهای این همایش عنوان کرد.

وی ادامه داد:' ارائه راهکارهای نوین برای ارتقاء سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشت و درمان منطقه، راهکارهای شناسایی، توانمند سازی و بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد در توسعه منطقه، شناسایی پتانسیل های مؤثر در عمران شهری با رویکرد تبدیل منطقه به قطب گردشگری' از دیگر محورهای این همایش علمی است.

 

وی بیان داشت: هر مقاله می تواند سه نویسنده داشته باشد و هر پژوهشگر تنها در یک محور می تواند به عنوان نویسنده اول مقاله ارائه دهد ولی حضور در سایر محورها به عنوان نویسنده دوم و یا سوم بلامانع است.

دبیر کمیته علمی سمینار منطقه ای تحلیل فرصت ها و تنگناهای توسعه آبادان، تاریخ برگزاری این همایش علمی را بیست و پنجم آذرماه اعلام کرد و اظهار داشت: علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه به سایت ww.abadanseminar.vcp.ir مراجعه کنند.

وی گفت: راهنمای نگارش مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی در سایت قرار دارد و مقالات نیز باید در قالب word یا pdf حداکثر در 20 صفحه از طریق ایمیل سمینار به نشانی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ارسال شود.

دبیر کمیته علمی سمینار تحلیلی بر فرصت های همه جانبه و تنگناهای توسعه آبادان بیان داشت: حضور شرکت کنندگان از دیگر استان های کشور آزاد است، و برای شرکت کنندگان گواهینامه منطقه ای شرکت در سمینار صادر می شود.

وی کانال تلگرامی سمینار را https://tlgrm.me/abadanseminar اعلام کرد و افزود: مقالات به صورت سخنرانی یا پوستر پذیرفته شده و به مقالات برتر هر محور جوایزی اهدا می شود.

طاهری گفت:شماره تماس 09166313394 - 06153227125 آماده پاسخگویی به علاقه مندان شرکت در نخستین سمینار تحلیلی بر فرصت های همه جانبه و تنگناهای توسعه آبادان است.

این همایش با حمایت دفتر نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه