فردا آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام و شرکت در سومین آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی کشور در ساعت 24 فردا سوم مرداد ماه خبر داد.

حسین توکلی با اشاره به آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی کشور از 28 تیر ماه اظهار کرد: به داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود تا ساعت 24 فردا یکشنبه سوم مرداد ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: تا ساعت 8 صبح امروز (شنبه) دوم مرداد ماه 24 هزار و 422 داوطلب نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون اقدام کرده‌اند.

6 مرداد آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های پزشکی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه با اشاره به آزمون استخدامی در 68 دانشگاه از مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور افزود: مهلت ثبت‌نام در آزمون مذکور از پنجشنبه 31 تیر ماه آغاز شده و تا ساعت 24 چهارشنبه 6 مرداد ماه ادامه دارد.

تا ساعت 8 صبح امروز 4356 داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند. توکلی در پایان اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور و 68 دانشگاه علوم پزشکی جمعاً 19 هزار و 251 نفر است.

نوشتن دیدگاه