دست نشان: باید برای صدور کارت تعهد مضاعف بدهم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: ” مشکل خاصی نیست و با توجه به اینکه چند سالی در لیگ برتر حضور نداشتم، باید برای فعالیت مجددم تعهد مضاعف بدهم.”

نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان، در مورد بحث عدم صدور کارت مربیگری‌اش برای لیگ شانزدهم گفت: ” مسئله خاصی نیست. این مورد همیشه قبل از شروع لیگ برتر مطرح می‌شود و مربیان باید به حراست بروند و تعهد مضاعف بدهند. با توجه به اینکه چند سالی در لیگ برتر مربیگری نکردم، این تعهدنامه را امضا نکردم که برای صدور کارت مربیگری‌ام باید در راستای امضای این تعهدنامه اقدام کنم.”

وی در مورد اینکه آیا این بحث‌ها ربطی به عدم اجازه مربیگری یا اینکه فردی در لیست منشوری‌ها باشد، ندارد، خاطرنشان کرد: ” خیر، اصلا این داستان‌ها مطرح نیست. سال قبل هم که در ماشین‌سازی بودم ابتدا کارتم صادر نشد و سپس با مکاتباتی که صورت گرفت و امضای این تعهدنامه کارتم را صادر کردم. ای کاش این مسئله را یک هفته زودتر به ما می گفتند تا با توجه به اینکه در تهران حضور داشتیم به سازمان لیگ می‌رفتیم و اقدامات لازم را می کردیم. این مسئله یک مقدار هیجان است و مشکل خاصی به وجود نمی آورد.”

سرمربی نفت آبادان در مورد اینکه اگر این موضوع زودتر اعلام می شد بهتر نبود، تصریح کرد: ” دقیقا همین طور است. ما در تهران به کمیته پزشکی رفتیم و امور مختلف‌مان را انجام دادیم. اگر این مسئله را می دانستیم به حراست یا کمیته صیانت می‌رفتیم تا کارهای لازم را برای حل این مشکل انجام دهیم. هیچ اعتراضی نداریم و گردن‌مان از مو باریک‌تر است. امیدوارم این مسئله هر چه زودتر حل شود. به هر حال چه با تعهد و چی بی تعهد همه ملزم به رعایت اخلاق و اصول مربیگری هستیم.”

وی در مورد دیدار اول نفت آبادان مقابل صبای قم عنوان کرد: ” خدا را شکر تیم‌مان آماده است و می‌خواهیم عملکرد خوبی در شانزدهمین دوره لیگ برتر داشته باشیم. تغییر چندانی نکردیم و تیم جوان و یکدستی را درست کردیم. امیدوارم ITC بازیکنان خارجی هم هر چه زودتر به دست آنها برسد تا از هفته اول با تمام قوا به میدان بیاییم.”

دست‌نشان در مورد اقدامات جدید این باشگاه در نقل و انتقالات عنوان کرد: ” یک مدافع برزیلی امروز به تهران رسیده و تا عصر به آبادان می‌آید تا کارهای نهایی انتقالش به نفت را انجام دهیم. رضا خالقی‌فر، بازیکن سابق پرسپولیس هم مدنظرمان است و مذاکرات اولیه صورت گرفته که اگر مشکلی به وجود نیاید با او هم قرارداد می‌ بندیم.”

نوشتن دیدگاه