وحشت از رگبار شبانه به در خانه ای در آبادان

تیراندازی شبانه به در خانه ای در آبادان باعث رعب وحشت ساکنان خانه و همسایگان را رقم زد.

ساعت 10 شب گذشته در پی تماس تلفنی یک خانواده با پلیس 110 آبادان مبنی بر اینکه گروهی مسلح در منطقه فیاضیه آبادان با کلاشینکف به در خانه آنها شلیک کرده اند ماموران کلانتری 11 شهری آبادان برای رسیدگی به موضوع بلافاصله در محل حاضر شدند.

صاحبخانه که عبود نام دارد و بسیار ترسیده بود به ماموران گفت: در خانه نشسته بودیم و سریال نگاه می کردیم که ناگهان صدای مهیب شلیک گلوله و اصابت آن به در خانه امان ما را شوکه کرد و بلافاصله با پلیس تماس گرفتیم.

وی افزود: به دلیل مشکلات ملکی و مالی با یکی از بستگانمان بارها او مرا تهدید کرده که با اسلحه به خانه ام حمله خواهد کرد و مطمئنم این تیراندازی زیر سر او است.

ماموران با این سرنخ و با دستور قضایی وارد عمل شدند تا عاملان این تیراندازی خوف آور را به دام اندازند.

شایان ذکر است در روز گذشته نیز در دو منطقه بهار کوی قدس و منطقه رستمیه دو تیراندازی مشابه به درهای دو خانه داشته ایم که موضوع در دست بررسی است.

لازم به ذکر است در چند ماه گذشته از زمانی که فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آبادان سرهنگ سید محسن تقی زاده شورای مبارزه با تیراندازی راه اندازی کرده به طور چشمگیری تیراندازی ها در سطح شهرستان کاهش یافته است و تقریبا 99 درصدجرایم در شهرستان توسط پلیس سختکوش آبادان کشف می شود.

نوشتن دیدگاه