کشف 17 فقره سرقت لوازم داخل خودرو و دستگیری چهار سارق در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از کشف 17 فقره سرقت لوازم داخل خودرو و دستگیری چهار سارق حرفه ای در عملیات پلیس خبر داد.

سرهنگ حسین تقی زاده گفت: پس از وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو و شکایت مالباختگان، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و همزمان با اجرای طرح های پلیسی و اطلاعاتی، پلیس به چهار سارق حرفه ای مشکوک شده و آنها را دستگیر کرد.

وی اظهار داشت: در بازرسی از متهمان، مشخص شد که متهمان با نصب پلاک جعلی بر روی خودروهای سرقتی نسبت به سرقت وسایل داخل خودرو اقدام می کردند که در بازجویی پلیس، این متهمان به ارتکاب 17 فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ تقی زاده گفت: متهمان با صدور قرار مناسب از سوی مراجع قضایی به زندان معرفی شدند.

وی از شهروندان خواست، با تجهیز خودروهای خود به لوزام جانبی ایمنی نظیر دزدگیر، قفل پدال و سوئیچ مخفی، وسیله نقلیه خود را در پارکینگ یا محلی که بر آن دید کافی دارند پارک کنند.

 

کشف یک کیلوگرم مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان همچنین از انهدام تهیه و توزیع مواد مخدر و دستگیری سه قاچاقچی در این رابطه خبر داد.

وی اظهار داشت: دو تیم نامحسوس پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه روزی تمامی تحرکات این شبکه را تحت نظر قرار گرفته و محل های توزیع، معامله و مخفیگاه آنان را مورد شناسایی قرار دادند.

سرهنگ تقی زاده گفت: ماموران پس از اتمام شناسایی در یکی از راه های مواصلاتی شهرستان، در عملیات تعقیب و گریز ضمن توقیف یک دستگاه پراید، سه قاچاقی که به صورت ماهرانه یک کیلوگرم تریاک جاسازی کرده بودند را کشف و ضبط کردند.

وی افزود: مردم می توانند هرگونه ناامنی و یا مورد مشکوک را به پلیس 110 اطلاع دهند.

نوشتن دیدگاه