دروازه‌بان نفتی‌ها نیامده مصدوم شد

دروازه‌بان جدید تیم نفت آبادان در آخرین جلسه تمرینات این تیم در اردوی تهران مصدوم شد و هفته نخست لیگ برتر را از دست داد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که به عنوان سومین تیم از لیگ دسته یک فوتبال کشور به لیگ برتر صعود کرد، روز گذشته دومین اردوی تدارکاتی خود را در تهران به پایان رساند و برای ادامه تمرینات خود به آبادان بازگشت.

این تیم در این اردوی چهار روزه دو بازی تدارکاتی را با تیم ملی جوانان ایران و اکسین البرز که به تازگی به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور راه پیدا کرده است، به انجام رساند که هر دو بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

از اردوی نفتی‌ها خبر می‌رسد بازیکن اهل کره‌‌جنوبی که علاقه‌مندان این تیم مدت‌ها در انتظارش بودند، سرانجام در تهران به جمع نفتی‌ها ملحق شد و قرار است ظرف امروز تا فردا، قرارداد خود را با طلایی‌پوشان آبادانی به امضا برساند.

همچنین اخبار جسته و گریخته‌ای از باشگاه صنعت نفت آبادان و شخص سرمربی این تیم مبنی بر پیوستن یک مهاجم آرژانتینی به این تیم به گوش می‌رسد، دست‌نشان پیوستن این بازیکن را به نفت آبادان منتفی ندانسته و او را یکی از مهره‌های مدنظر خود خوانده است.

همچنین اخبار ضد و نقیضی در خصوص مصدومیت عقیل اعتمادی دروازه‌بان جدید نفتی‌ها که از لیگ دسته اول هلند به آبادان آمده، به گوش می‌رسد.

گفته شده کشاله این بازیکن دچار کشیدگی شده و طبق نظر پزشک باشگاه، اعتمادی نمی‌تواند تیمش را در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور همراهی کند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، در نخستین دیدار خود در شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور، چهارم مرداد ماه در قم به مصاف صبا خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه