دست‌نشان: بازیکن کره‌ای مورد تاییدمان است

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این‌که گوی‌هیون‌ کیم، هافبک کره‌ای مورد تایید تمام اعضای کادر فنی قرار گرفته است، گفت: این بازیکن در دیدار تدارکاتی‌ای که برای ما بازی کرد، بسیار باهوش نشان داد.

نادر دست‌نشان در خصوص عملکرد گوی‌هیون ‌کیم، هافبک کره‌ای اظهار کرد: او روز گذشته (جمعه) در تمرینات تیم ما شرکت کرد و در بازی تدارکاتی‌‌مان برابر اکسین البرز نیز 28 دقیقه در زمین بود.

وی بیان کرد: با وجود این‌که او اکنون در زمان استراحت و ریکاوری بود و سفر طولانی برای آمدن به ایران داشت و خسته بود، 28 دقیقه در دیدار تدارکاتی بازی کرد و عملکردش راضی‌کننده بود ولی مطمئنا باید بدن او در فرصت باقی‌مانده آماده شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: فیلم بازی‌های او در کره و لیگ عمان را دیده بودیم و طبق آن‌چه از او روز گذشته در دیدار تدارکاتی هم مشاهده کردیم، عملکردش راضی‌کننده بود. او بسیار توپ‌گیر و باهوش نشان داد و در این بازی خلا مرکزی تیم ما را به نحو احسن پر کرد و در 28 دقیقه حضورش، حداقل چهار بار از مهاجم‌مان حریف توپ‌ربایی داشت و خیلی سریع به بازیکنان ما پاس سالم می‌رساند و از نظر جای‌گیری نیز خوب بود.

وی افزود: ما با کیفیت بازیکن کار داریم و طبق آن‌چه دیدیم، او خوب بود و باید دید در جریان مسابقات به چه صورتی است.

کیم مورد تایید تمام اعضای کادر فنی قرار گرفت و اکنون نیز در آبادان است و قرارداد او بسته خواهد شد.

دست‌نشان در خصوص پیوستن رضا نوروزی نیز گفت: او مورد تایید ما است و صحبت‌های اولیه نیز صورت گرفته است و فکر می‌کنم فردا قرارداد او بسته می‌شود.

وی در پایان با ابراز رضایت از اردوی تیمش در تهران، عنوان کرد: در این اردو دو بازی تدارکاتی انجام دادیم و تا آغاز مسابقات نیز تمرینات‌مان را در آبادان پیگیری می‌کنیم.

نوشتن دیدگاه