کعبی: کمیسیون اقتصادی مجلس به جد پیگیر حقوق های نامتعارف است

نماینده مردم آبادان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون به طور جدی پیگیر پرداخت حقوق های نامتعارف است.

عامر کعبی افزود: در قانون مدیریت خدمات کشوری برای این مسائل باید تدابیری اندیشیده شود تا از اموال بیت المال سوءاستفاده نشود.

وی اظهار داشت: به نظر می رسد خلاءهای قانونی در پرداخت های نامتعارف به برخی مدیران وجود داشته که با استفاده از این خلاءها برخی دیگر با دور زدن قانون دریافتی غیرمعقول داشته اند.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی به نامه رئیس جمهور در خصوص برخورد قاطع با متخلفان اشاره کرد و گفت: همه مسئولان بر اساس منویات مقام معظم رهبری و خواست عمومی مردم باید با این رفتارها برخورد صورت گیرد.

کعبی همچنین از آغاز بررسی موضوع فیش های حقوقی در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد و بیان داشت: در صورت وجود خلاء قانونی این موضوع بررسی و اصلاح می شود.

وی گفت: هر فردی که از بیت المال حقوق نامتعارف دریافت کرده باید آن را برگردانده و قانون نیز باید با این موارد برخورد قانونی کند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:دولت نیز اقدامات مثبتی در زمینه برخورد با فیش های حقوقی آغاز کرده که این مهم، بیانگر عزم دولت و شخص رئیس جمهور در برخورد با مدیران خاطی در این زمینه است.

نوشتن دیدگاه