منطقه آزاد اروند نمونه بارزی از پویایی در توسعه اقتصادی است

معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: منطقه آزاد اروند، نمونه بارزی از پویا بودن این منطقه در پیشرفت اقتصادی و توسعه است. وجود نیروهای بومی توانمند و جوان در حوزه مدیریت و تصمیم گیری این سازمان، به پیشرفت منطقه کمک می کند.

«محمدرضا توسلی» در نشست مجمع عمومی صاحبان سهام سال مالی 1394 که امروز (سه شنبه) در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد برگزار شد، افزود: همه مردم ایران به آبادان و خرمشهر بدهکارند و حضور سه شخصیت ملی، نظیر آقایان شمخانی، مخبر دزفولی و فروزنده در ترکیب هیات مدیره اروند، توانسته است منشا اثر مثبت باشد.

وی با تشریح عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، بهداشت، سلامت،گردشگری و سرمایه گذاری؛ از اقدام های موثر و کارایی فعالیت ها در حوزه عمرانی و زیرساخت های منطقه آزاد اروند قدردانی کرد.

در ادامه این نشست؛ «محمدرضا معتمدی» معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اروند فقط در روابط کار و بازرسی حوادث ورود کرده و بیشتر امور مربوط به این حوزه در اختیار اداره کار سازمان منطقه آزاد اروند است.

وی افزود: یک شبکه فیبر نوری 40 کیلومتری در منطقه در حال نصب است که به منظور تگ های الکترونیکی و اخذ عوارض ویژه خودروهای پلاک اروند راه اندازی می شود.

«موعود شمخانی» معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند نیز گفت: توسعه زیرساخت های عمرانی منطقه آزاد اروند رشد 83 درصدی داشته که این پیشرفت در پروژه های عمرانی در منطقه آزاد اروند بی سابقه است.

گزارش عملکرد هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند به مجمع عمومی صاحبان سهام برای سال مالی منتهی 29 اسفند ماه 1394 در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با حضور «محمدرضا توسلی» معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورا و «اسماعیل زمانی» مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند بررسی شد.

نوشتن دیدگاه