تساوی نفت آبادان و فولاد خوزستان در دیداری تدارکاتی

در آستانه آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران دیدار تدارکاتی صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در اهواز برگزار شد که با نتیجه مساوی پایان یافت.

تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در آستانه آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران با هم دیداری دوستانه برگزار کردند.

این مسابقه که در ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان واقع در کیلومتر 10 جاده اهواز – بندر امام خمینی (ره) برگزار شد با نتیجه مساوی به پایان رسید.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در پایان 90 دقیقه تلاش با تساوی یک بر یک برای این دو تیم محبوب خوزستانی پایان یافت.

در این دیدار دوستانه محمد اهل شاخه برای فولاد گل زد و امید زلیکانی نیز گل تساوی را برای نفت آبادان وارد دروازه تیم اهوازی کرد.

در این مسابقه کادر فنی تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان آمادگی بازیکنان خود را برای حضور در لیگ برتر محک می‌زنند.

تیم فولاد خوزستان در این بازی مهرداد طهماسبی، عبدالله ناصری، محمد اهل‌شاخه، عبدالله کرمی، مهرداد جماعتی، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، محمود مطلق‌زاده، اسماعیل شریفات و میلاد بدرقه را به میدان فرستاد.

همچنین تیم صنعت‎نفت آبادان نیز با حسن هوری، مجتبی ممشلی، حسین بغلانی، علی عبدالله‌زاده، فرشاد فرجی، رشید البی، محمدزبیر نیک‌نفس، محمود داری‌زاده، مصطفی احمدی، حسین ساکی و سید میلاد موسوی به مصاف تیم فولاد رفت.

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در حضور گروهی از طرفداران دو تیم به برگزار شد که حاشیه‌های زیبایی داشت.

در این دیدار طرفداران فولاد خوزستان در یک حرکت جالب با در دست داشتن پلاکاردی بازگشت دوباره تیم صنعت‌نفت آبادان به لیگ برتر را به اعضای این تیم و هواداران آن تبریک گفتند.

مسابقات فوتبال لیگ برتر شانزدهم با شرکت 16 تیم با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران از روز دوشنبه 4 مرداد ماه آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت کننده برای حضور بهتر در این دیدارها اردوهای تدارکاتی برگزار می‌کنند.

نوشتن دیدگاه