حضور بازیکن کره‌ای در آبادان به تعویق افتاد

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: حضور بازیکن کره‌ای در آبادان به تعویق افتاد و او اوایل هفته آینده به ایران می‌آید.

غلامحسین امین‌فر در مورد وضعیت نفت آبادان گفت: بعد از بازگشت به آبادان و چند روز استراحت تمریناتمان از روز گذشته زیر نظر کادر فنی آغاز شد و اعضای تیم امور تیم را دنبال می‌کنند.

وی در مورد وضعیت بازیکن کره‌ای مدنظر نفت آبادان و اینکه چرا این بازیکن هنوز به ایران سفر نکرده است، خاطرنشان کرد: این بازیکن با توجه به برخی مشکلاتی که داشت حضورش در ایران به تعویق افتاد. حضور او منتفی نشده و این بازیکن طی یکی دو روز آینده و در روزهای ابتدایی هفته آینده به ایران می‌آید.

سرپرست نفت آبادان در مورد بحث حضور مهاجم آرژانتینی در نفت آبادان، اظهار داشت: وضعیت این بازیکن هنوز مشخص نشده است. اختلافاتی در مورد مبلغ قرارداد و … وجود دارد که در صورت حل این مشکل می‌توانیم در این مورد صحبت کنیم. فعلا بحث حضور این بازیکن در حد همان حرف است.

امین‌فر در مورد پیوستن عمران‌زاده به تیم خونه به خونه و اینکه چه صحبتی در مورد رفتار این بازیکن دارد، گفت: نمی‌دانم چه چیز باید بگویم. بهتر است دیگر به این مسئله نپردازیم.

وی درمورد اینکه آیا اردوی دیگری برگزار خواهند کرد: در حال رایزنی هستیم تا در این مورد به جمع بندی برسیم. شاید یک اردوی تدارکاتی برگزار کنیم تا بتوانیم چند بازی دوستانه انجام دهیم. احتمال برگزاری یک اردوی خارج از آبادان زیاد است.

نوشتن دیدگاه