امام جمعه اروندکنار: نمایندگان مجلس برای شهرستان شدن اروند‌کنار اقدام کنند

امام جمعه اروندکنار گفت: این بخش برای برون رفت از مشکلات و کاستی‌های موجود باید به شهرستان تبدیل شود.

حجت‌الاسلام مهدی محمدی‌پور صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر ضمن تبریک این عید بزرگ اظهار کرد: خداوند از مسلمانان اتحاد و همبستگی را خواسته است که تمرین و نمود عینی آن در نمازهای جمعه؛ جماعت و عیدها بروز دارد.

وی افزود: خداوند بزرگ امر به جماعت یعنی امر به اتحاد می‌کند و امیدواریم مسلمانان با حضور در جماعات آمادگی و اتحاد خود را حفظ کنند تا در رکاب حضرت ولی‌عصر (عج) آماده جان‌فشانی باشند.

امام جمعه اروندکنار تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی وعده‌هایی را که به مردم اروندکنار دادند فراموش نکنند و مردم با مراجعه به دفتر امام جمعه و جاهای مختلف درخواست‌های خود و قول‌های نمایندگان را پیگیری کنند و من نیز این خواسته مردم را به نمایندگان منتقل می‌کنم.

محمدی‌پور اضافه کرد: شرایط اروندکنار عادی نیست و عزم جدی می‌خواهد، مسئولان بخش تمام تلاش خود را می‌کنند اما نیازمند کمک هستند؛ چون واقعا امکانات کم است و شما نمایندگان باید به یاری آنها بیایید تا محدودیت‌ها جبران شود.

وی اضافه کرد: تقاضا می‌شود نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جلسات مرتبی با مسئولان بخش داشته باشند، زیرا مشکلات آب، اشتغال؛ بندر و ... از مشکلات جدی بخش است که نیاز به چاره‌اندیشی دارد.

محمدی‌پور در پایان گفت: دیگر خواسته مهم مردم شهرستان شدن اروندکنار است تا حل مشکلات سریع‌تر شود و از نمایندگان درخواست جدی داریم که شهرستان شدن اروندکنار را پیگیری کنند.

نوشتن دیدگاه