دست‌نشان: بازیکنی که سیر شد‌ه‌ را نمی‎خواهیم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بازیکنان جوان و کم نام و نشان، بی ادعاتر و با انگیزه تر هستند و تیمی مانند نفت آبادان که پس از چند سال در لیگ برتر شرکت می کند، چنین بازیکنانی مدنظرش است، نه بازیکنانی که سیر شده اند.

نادر دست‌نشان در خصوص پایان اولین اردوی تیمش در سوادکوه مازندران، اظهار کرد: از نظر خودم این اردو خیلی مفید بود و بدنسازی خیلی خوبی داشتیم و خوشبختانه بازیکنانم به خوبی این مرحله از بدنسازی را پشت سر گذاشتند. دیگر مراحل بدنسازی مان را هم در آبادان انجام می دهیم تا کارمان تکمیل شود.

وی افزود: تمرینات مان را در آبادان پیگیری می کنیم و پیش از آغاز لیگ، یک اردوی برون استانی دیگر هم خواهیم داشت که مختص بازی های تدارکاتی است. 19 تیر ماه نیز در یک دیدار تدارکاتی به مصاف فولاد خوزستان خواهیم رفت.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به این سوال که چقدر از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات راضی بوده اید؟ گفت: با توجه به شرایطی که داشتیم، جذب نیرو شده است و سعی کردیم تیم جوان و یکدستی را ببندیم. شاید از بازیکنان پرآوازه استفاده نکرده باشیم ولی هدف مان این بود که با توجه به امکانات و شرایطی که داریم، ابتدا به جذب بازیکنان جوان، جویای نام و با انگیزه بپردازیم و در ادامه نیز کارمان را تکمیل می‌کنیم تا روند تیم بهتر شود.

وی در خصوص ادامه همکاری با حنیف عمران‌زاده هم عنوان کرد: این موضوع را باشگاه می‌داند؛ به هر حال با توجه به این که عمران زاده تمایل ندارد پیش ما باشد، بهتر است که نباشد. دنبال بازیکن اسم و رسم دار باشیم، این مشکلات را دارد. چنین بازیکنانی هم بهترین پول را می‌خواهند و هم بیشترین انتظارات را دارند و شاید برخی اوقات، بازدهی شان هم پایین باشد.

دست نشان افزود: بازیکنان جوان و کم نام و نشان؛ بی ادعاتر و از انگیزه بیشتری برخوردار هستند و تیمی مانند نفت آبادان که پس از چند سال در لیگ برتر شرکت می کند، چنین بازیکنانی مدنظرش است، نه بازیکنانی که سیر شده اند.

وی بیان کرد: بازیکن باید با عشق برای پیراهنش بجنگد و بازیکنی که از ابتدا سر ناسازگاری بگذارد، در طول فصل هم به درد ما نخواهد خورد و بهتر است عمران زاده به هر جایی که دوست دارد، برود.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص جذب مهاجم آرژانتینی هم گفت: این بازیکن مورد نظر ما است و مسئول نقل و انتقالات باشگاه پیگیر کارها است. بلیت بازیکن کره ای نیز برای امروز بوده است و برای بستن قرارداد به این جا می آید.

نوشتن دیدگاه