رقابت 4 هزار داوطلب آبادانی برای ورود به دانشگاه

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان گفت: بالغ بر 4 هزار داوطلب ورود به دانشگاه در چهار گروه تحصیلی طی روزهای 24 و 25 تیر ماه سال جاری در آبادان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

نشست هماهنگی کنکور سراسری این شهرستان در سال 95 ظهر امروز در محل فرمانداری ویژه برگزار شد که در این جلسه، ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته، هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری این آزمون انجام پذیرفت.

در این جلسه موضوعاتی از جمله مکان قرنطینه، مخزن سئوالات، امنیت آزمون، حمل‌ونقل و خدمات‌دهی مطلوب به داوطلبان آزمون، همچنین آمادگی فوریت‌های پزشکی و دیگر ارگان‌های مرتبط با برگزاری این آزمون مورد بررسی و هماهنگی قرار گرفت.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان در این نشست اظهار کرد: بالغ بر 4 هزار نفر قرار است در چهار گروه علوم ریاضی، انسانی، تجربی، هنر و گروه زبان‌های خارجه طی روزهای 24 و 25 تیر ماه سال‌جاری در آبادان جهت ورود به دانشگاه با یکدیگر به رقابت بپردازند.

مسعود رئوفی تصریح کرد: زمان‌های تعیین شده برای گروه‌های پنج‌گانه حاضر در کنکور سراسری امسال از سوی سازمان سنجش اعلام شده که بر اساس آن، روز پنجشنبه 24 تیر ماه جاری، ساعت 8 صبح گروه علوم ریاضی و انسانی رقابت خود را برای ورود به دانشگاه آغاز خواهند کرد.

وی افزود: در همین روز و از ساعت 15 و 30، آزمون گروه هنر برگزار خواهد شد. معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان در پایان خاطرنشان کرد: روز جمعه 25 تیر ماه نیز، از ساعت 8 صبح، گروه علوم تجربی و‌ از ساعت 15 و 30 دقیقه همین روز گروه زبان‌های خارجه آزمون خود را برگزار خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه