نبرد نفت و فولاد در دیداری دوستانه

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز دوشنبه اردوی تدارکاتی خود در مازندران را به مقصد آبادان ترک خواهد کرد و روز شنبه هفته آینده در یک بازی تدارکاتی به مصاف فولاد خوزستان می‌رود.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی در استان مازندران به سر ‌می‌برد، روز دوشنبه هفته جاری به آبادان باز خواهد گشت تا تمرینات خود را در زمین چمن پیروز این شهر دنبال کند.

نفتی‌ها که پس از انجام کارهای بدن‌سازی و هوازی در ارتفاعات سوادکوه، هم‌اکنون در بابلسر به سر می‌برند تا در کنار سواحل دریا به تمرینات خود ادامه دهند.

این تیم در چند روز گذشته یک بازی تدارکاتی را مقابل یک تیم مازندرانی حاضر در لیگ استان برگزار کرد که موفق شد با سه گل بر این تیم چیره شود، نفتی‌ها تا پایان اردوی خود دو بازی تدارکاتی دیگر را برگزار خواهند کرد.

 

این باشگاه که در چند روز گذشته با جدایی عمران زاده، هواداران خود را دچار شوک کرد، در دو روز گذشته با یک دروازه‌بان و یک مدافع قرارداد امضا کرد تا خیال دوستداران پر تعداد خود را تا حدودی راحت کند.

نفتی‌ها روز گذشته با «رشید آلبی» نیجریه‌ای به توافق رسیده و قرارداد وی را برای یک سال با این تیم منعقد کردند، این مدافع 30 ساله سابقه بازی در تیم ملی نیجریه را در کارنامه خود دارد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز بازی کرده، آلبی یک گل نیز در مقابل منچسترسیتی انگلستان به ثمر رسانده است.

همچنین «عقیل اعتمادی» دروازه‌بان دوم دو فصل پیش تیم تراکتورسازی تبریز که فصل گذشته را در لیگ هلند شاغل بود، با امضای قراردادی به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیوست.

گفته می‌شود این دروازه‌بان 10 پنالتی را در فصل گذشته مهار کرده است، باید منتظر ماند و دید که با وجود حسن هوری دروازه‌بان با تجربه و البته پای به سن گذاشته نفتی‌ها، فرصت بازی به اعتمادی می‌رسد یا خیر.

همچنین «ویلیام مارکوزی» مربی بدن‌ساز نفتی‌ها که چند فصل پیش دستیار آلفردو کاسیمیرو پرتغالی بود، مجددا به آبادان بازگشت و کار خود را در این باشگاه از سر گرفت، این مربی ایتالیایی وظیفه دارد تا بازگشت تیم نفت آبادان از اردو، با دو بازیکن جدید این تیم تمرینات بدن‌سازی انجام دهد.

 

همچنین نفتی‌ها پس از بازگشت از این اردو و استراحت در اواخر هفته جاری که مصادف با عید سعید فطر خواهد بود، روز شنبه آینده در زمین اختصاصی فولاد خوزستان یک دیدار تدارکاتی را با شاگردان نعیم سعداوی برگزار خواهد کرد.

بخشی از عیار دو تیم نفت آبادان و فولاد خوزستان در این دیدار مشخص خواهد شد، به احتمال فراوان لیست این دو تیم تا پایان هفته جاری تکمیل می‌شود.

تیم فوتبال نفت آبادان که برای برگزاری یک اردوی 10 روزه در مازندران به سر می‌برد، روز دوشنبه مازندران را به مقصد آبادان ترک خواهد کرد تا روز شنبه هفته آینده در اهواز یک دیدار تدارکاتی را با تیم فوتبال فولاد خوزستان برگزار می‌کند.

نوشتن دیدگاه