شرور خطرناک آبادان از ترس پلیس به رودخانه پرید

علی گردو شرور خطرناک آبادانی که اقدام به عربده کشی در سده آبادان کرده بود، با دیدن پلیس خود را داخل رودخانه بهمنشیر پرتاب کرد.

ساعت 9 شب گذشته، در پی تماس های پی در پی ساکنان منطقه سده آبادان با پلیس 110 مبنی بر اینکه شروری به نام علی معروف به علی گردو، دو شب متوالی است که با شمشیر زنی و قمه کشی اقدام به زورگیری و عربده کشی می کند ماموران کلانتری 15 شهری آبادان بلافاصله به محل اعضام شدند و علی گردو را شمشیر به دست دیدند.

حضور پلیس تاثیری در رفتار علی گردو نداشت تا اینکه نیروی کمکی از راه رسید و جوان شرور باز به قدرت نمایی اش ادامه داد.

تحقیقات اطلاعاتی پلیس در زمینه این شرور نشان داد وی سابقه دار معروف و بدنامی در شهرستان آبادان بوده و سال گذشته با ساتور به چند پلیس حمله کرده و آنان را زخمی کرده بود تا اینکه با شلیک گلوله زمین گیر شده و مدتی در زندان بود اما پس از آزادی دست از اقدامات مجرمانه اش نکشیده و باز به قدرت نمایی های خیابانی و زورگیری های وحشتناک دست می زند.

ماموران که با توجه به ازدحام جمعیت در منطقه سده امکان تیراندازی نداشتند به ناچار از استوار محمدرضا ماکنعلی پلیس جوان اندیمشکی که 5 بار توانسته بود این شرور را دستگیر کند استفاده کردند و استوار ماکنعلی مامور یگان امدادی که آن شب زمان استراحتش بود به محض اینکه شنید علی گردو از زندان آزاد شده و باز هم به کارهای گذشته اش ادامه می دهد برای رویاروی با این شرور خطرناک دست خالی و با لباس شخصی در محل حاضر شد.

علی گردو که حتی از اسم استوار ماکنعلی وحشت داشت با اینکه ماموران زیادی وی را محاصره کرده بودند خود را درون رودخانه پرتاب کرد و با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شد.

نوشتن دیدگاه